نوامبر 7, 2017

آمار و امتیاز دهی

آمار و امتیاز دهی
در این قسمت سیستم نظارت تصویری ، که قادر باشد در کنار ایده آل ترین خدمات همراه عالی ترین نیاز را با بالاترین تکنولوژی به مشتریان ارائه کنند ، یک سیستم همواره مستقل و پایدار در برطرف نمودن همه ی نیاز های ما می باشد.

میزان زیادترین رضایت مندی که مشتریان از تهیه  نمودن و نصب  نمودن یک سیستم نظارت تصویری داشته اند هم قادر بوده اند که بتواند در جهت انتخاب نودن صحیح یک سیستم نظارت تصویری به منزله سندی به حساب بیایند.
از جمله فاکتور هایی که خواهیم توانست آنها را نام ببریم مثل خدمات مشاوره ای ،اجرایی ویا خدمات پشتیبانی از سیستم های امنیتی نظارت تصویری هستند که مورد بررسی مطالعه مرکزهای که مسئولیت  اطلاع رسانی درست  بر پایه واقعیت را بر دوش داشته اند خواهد بود.
این امکان وجود دارد با مراجعه به  IMS Research report در جهت شناسایی و مطالعه نمودن بازار و همچنین انتخاب درست برندی که مورد نیاز مجموعه در جهت پایداری و استقرار سیستم نظارت تصویری ، انتخاب خودتان را بر پایه ایده آل ترین انجام بدهید.
در ایجاد نمودن امنیت در یک قسمت (مراکز مختلف ) اشتباه قابل گذشت نخواهد بود .

اصول طراحی نمودن بر پایه احتیاجات مشتریان

بعد از آنکه قادر بوده ایم تا بر پایه استانداردها و همچنین آمار و امتیاز دادن به سیستم های امنیتی مداربسته انتخاب صحیحی را بدست آوریم ، ضروری می باشد که داده های درستی  از نحوه ی بکارگرفتن این تجهیزها هم  در اختیار داشته باشیم.
مطابق با همه ی احتیاجات و ضرورییات یک نصب ایده آل و پیش تعیین شده این امکان وجود داشته است که ما را به نزدیک نماید.
شرکتهایی همچون گروه مهندسی داده پردازان پارسوا با تجربه و همچنین سابقه ای نزدیک به یک دهه توانسته است تا  تجربه های بسیاری را در صنعت سیستم های نظارت تصویری برای خود کسب کند  و همچنین اقدام به دسته بندی مشتریان خود نماید و برپایه نوع احتیاج آنها به نسبت  ارائه نمودن طرح و پیشنهاد فنی اقدام می کنند.
همواره برای ساختن یک سیستم امنیتی نظارت تصویری هوشمند انتظارت یکی نیست. این امکان وجود دارد که سیستم، cctv سیستم دوربین‌های مدار بسته  در آن نصب شده باشد که در آن اپراتور ماشین را می‌توان به طور مستقیم برای دیدن افرادی که امکان دارد با عملیات اتفاقی(غیر منتظره و پیش بینی نشده) ماشین صدمه خواهند دید  . به عنوان نمونه، دوربین‌های مدار بسته در قطار مترو، ممکن است که اجازه را داشته باشد که قبل از اینکه درب‌ها بسته شوند و همچنین پیش از اینکه قطار شروع به حرکت کند به اپراتور کمک کند . البته این امکان هم وجود دارد که دوربین مدار بسته به منظور کنترل نمودن مکان مانند پارک موزه و مابقی محیط عمومی در نظر گرفته شده باشد که برای کنترل مردم حفظ امنیت مردم و مکان باشد.
همواره دوربین های مدار بسته حسن های خوبی دارند و همچنین در مقابل آن دارای عیب های زیادی هستند در صورتی که به ظاهر می توانیم که فواید زیادتری نسبت به معایب آن داشته باشد بخاطر همین موضوع همیشه اشخاصی در جامعه های متفاوت زندگی میکنند که قصد دارند از خط قرمز ها عبور کنند به همین دلیل وجود این گونه تجهیزات موجب می گردد از ترس شناخته شدن خلاف  از آنها سر نزند و یا در صورتی که مرتکب این خطاها شدند به آسانی با این تجهیزات سودمند شناسایی خواهند شد.

فرودگاهها:

در امکانی مثل فرودگاهها احتیاج به شمارش همه ی ترددها از گیت ها ،ثبت نمودن نزاعها و همچنین سرقتها ، تهدیدها، و غیره   به اجرانمودن سیستم های امنیتی حرفه ای  همواره نیاز  داشته اند و در  کنترل نمودن ترافیک فرودگاهها استفاده کردن از دوربین های تحت شبکه خیلی سرعت افزایش پیدا کرد  که نصب همچنین دوربین های در همچنین وضعیت و مراکزی دارای گستردگی می باشد و دوربین های زیادی با توانایی های مختلف مانند  ردیاب حرارتی، جهت حمایت نمودن از وضعیت محیطی و همچنین فن اوری تصویر برداری در وضعیت نور پایین  بر پایه نوع مکان قرار گیری توصیه می گردد.

بانکها:

استفاده نمودن از سیستم های نظارت تصویری یک عملکرد امنیتی به منظور مشتری وهمچنین کارمند در بانک هاو صرافی ها می باشد. دوربین های خیلی کوچکی ولی با دقت زیاد متناسب به منظور نظارت تصویری وسیستم های اطلاع رسان اتوماتیک، توانایی داشته اند که در هر رویداد یا وقوع جرم هویت افراد را شناسایی می نمایند که در نهایت به فراهم نمودن محیطی امن به منظور کارکردن  منجر می شود.

نظارت شهری:

برای میلیون ها نفر تمایل به شهر سازی احتیاج به ایجاد محیط های امن و ایمن می باشد.
ارائه دوربین ضد شورش و مقاوم به وضعیت محیطی در واقع  از عملکرد های دوربین امنیتی مدار بسته منجر شده است که بر پایه آن این امکان وجود دارد که اقدام به کنترل ترافیک نماییم و در تایم های ویژه با دیدن تصاویر تصمیم های ویژه را بگیریم.

صنایع:

در مرکزهای صنعتی استفاده نمودن از عملکردهای سیستم های نظارت تصویری احتیاج به تجربه های ویژه خود داشته است که به کمک شرکتهایی چون گروه مهندسی داده پردازان پارسوا تکنولوژی برند ها خواهند توانست  نیاز های موقتی و امنیتی این مراکز را بر طرف سازند.
درخواست مورد نیاز  صنایع به منظور رویارویی با وضعیت محیطی نظارت گسترده تصویری و نظارت تصویری در وضعیت کم نور و نور زیاد می باشد.
باید تکنولوژی توانایی برطرف نمودن نیاز ها داشته باشد.
ثبت نمودن و شمارش کردن همه  تردد ها، اتفاقات ، خرابی ها ، تخریب ها، درگیری ها و اغتشاشات ، نظارت نمودن بر کارکرد درست کارگران ، نظارت بر کارکرد درست دستگاه ها و خط ههای تولید از اساسی ترین نیازها و انتظاراتی می باشد  که مسئولین این مرکزهای شرکت مجری با ارائه ایده آل ترین تصویر با انتخاب بهترین برند داشته اند.

فروشگاهها:

با توجه به تمایلی که در استفاده نمودن از سیستم های نظارت تصویری در مراکز فروشگاهی در جهت نظارت بر کارکرد درست کارکنان و حفظ دارایی ها و همچنین  نحوه ی بکار بردن سیستم نظارت تصویری در این مراکز وجود دارد این موارد از اساسی ترین خصوصیت های می باشند که شرکت های مطرح  بر پایه انتظارات و نیازهای صاحبان فروشگاه مبادرت به نصب می کنند و همچین باید آنها را مد نظر خود قرار بدهند.

آموزش:

در مناطق آموزشی حضور دوربین های امنیتی مداربسته موجب ایجاد شدن محیطی امن برای هم دانش آموزان و دبیران شده است و همچنین باید این نکته را در نظر داشته باشیم که این اقدام  جلوگیری نمودن از سرقت ، شورش کردن و ایجاد نظم و انضباط را در پی خواهد داشت.
البته باید فراموش نکنیم که عده ای با این نظر مخالفت کرده اند. عقیده مخالفان بر این است که دوربین مدار بسته موجب زیر سوال بردن حریم شخصی میشود بدین ترتیب بر آزادی معنوی تاثیر منفی خواهد گذاشت و این چنین آن ها بر این عقیده مانده اند  که جرم جنایت را دروبین مدار بسته کم نمی کند و  البته برخی منتقدان ان را به عنوان برادر بزرگ نظارت دانسته اند.