نوامبر 7, 2017

استفاده از تبلت یا گوشی اندرویدی قدیمی به جای دوربین مدار بسته

استفاده از تبلت یا گوشی اندرویدی قدیمی به جای دوربین مدار بسته

با نزدیک شدن به ایام عید و تعطیلات ,  بسیاری از ما قصد سفر میکنیم!

فرض کنید قصد دارید به مسافرت کوتاه مدتی بروید و یا در دفتر کارخود مجبورید اجناس جدیدی را که برای شما رسیده، برای یک شب نگهدارید و با این شرایط شما نگران حضور بی دعوت جناب دزد هستید!

بدون اینکه مبلغ هنگفتی را بابت نصب دوربین مدار بسته بپردازید، با یک راهکار ساده و سریع می توانید بدون صرف هیچگونه هزینهای، از محل مد نظرتان حفاظت نمایید.
صرفا یک دستگاه اندرویدی دراین شرایط برایش ما کافی است ، اگر همزمان یک تبلت و یک گوشی دارید،می‌توانید ازیکی ازآنها استفاده نمایید.
برای این کار از طریق گوگل پلی و حتی کافه بازار (فروشگاهappفارسی)، از برنامه ‌های حفاظتی بسیاری که در آنها موجود می باشد ، می توانید استفاده کنید . به عنوان مثال، در هر زمان و هر مکان با استفاده از دوربین دستگاه ، بانصب اپلیکیشنIP Webcam و اتصال دستگاه به اینترنت، می‌توانید محل مد نظرخود رامشاهده و تحت کنترل داشته باشید.
همچنین می‌توانید با زدن این دستگاه به برق ، نگرانی خود از بابت خالی شدن باتری دستگاه را نیز رفع کنید. در اصل گوشی خود را با این روش به یک دوربین تحت شبکه قدرتمند تبدیل نمودهاید.
به طور کلی سعی کنید بهترین استفاده را از داشته‌ هایتان ببرید. به جای دور انداختن یا فروختن تبلت یاگوشی ‌قدیمیتان، می توانید از آن بعنوان یک دوربین نظارتی استفاده نمایید، در هزینه خرید و نصب دوربین صرفه جویی کرده و آن را بصورت ثابت بعنوان یک دوربین مدار بسته تحت شبکه ،درمحلکارخود نصبنمایید.
IP Webcam، را هم اکنون می‌توانید از طریق کافه بازار یاگوگل پلی دریافت واستفاده کنید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pas.webcam&hl=de

لینک دانلود برای اندروی از گوگل پلی

https://cafebazaar.ir/app/com.pas.webcam/?l=fa

دانلود برای اندروید ز کافه بازار