نوامبر 7, 2017

اطلاعاتی در رابطه با آنتن نانواستيشن در دوربین مدار بسته

 اطلاعاتی در رابطه با آنتن نانواستيشن در دوربین مدار بسته

در واقع نانواستيشن يك دستگاه فرستنده ديجيتال با برد پايين است كه كار انتقال تصاویر و اطلاعات بين شبكه اي را انجام مي دهد. اين دستگاه ها به دليل قيمت نسبتاً مناسبی که دارند و همچنين سهولت استفاده و نصب، مورد استقبال بسياري از خريداران و مصرف کنندگان سیستم های دوربین مدار بسته قرار گرفته اند.

چگونگي فعاليت نانواستيشن:

عمليات دريافت اطلاعات در بستر شبكه ديجيتال از خروجي های شبكه صورت گرفته و تبديل آن ها به امواج ديجيتالي و سپس ارسال این امواج توسط نانواستيشن ها صورت مي گيرد.

نانواستيشن در دوربین مدار بسته

به عبارت ديگر يك نانواستيشن در دوربین مدار بسته به عنوان وايرلسي در ميان محيط هايي با فاصله كم نقش آفريني مي كند. و ارتباط را برقرار می کند. یکی از مهمترین مزیت های استفاده از آنتن نانواستيشن در دوربین مدار بسته ثبات در انتقال تصاویر و اطلاعات می باشد.

كاربرد نانواستيشن در دوربين مداربسته :

از آنجايي كه ماهيت كار نانواستيشن ها، انتقال داده هاي ديجيتالي است، بنابراين كاربرد آنها بيشتر در سيستم هاي دوربين مداربسته ديجيتال صورت می گیرد. اما با اينحال اگر تمايل به كاربرد نانواستيشن در بستر آنالوگ داشته باشيم بايستي قبل از اتصال دوربين مدار بسته به دستگاه نانواستيشن، ابتدا آن را به سرور متصل كنيم.

براي اتصال نانواستيشن به دوربين مداربسته به طريقه زير بايد عمل كنيم:

1.    اتصال دوربين مداربسته با كابل شبكه به نانواستيشن.
2.    قراردادن دوربين مداربسته در حالت فرستنده و تنظيم رنج آي پي دوربین مدار بسته مطابق با آنتن نانو استیشن.
3.    قرار دادن نانواستيشن در حالت گيرنده.
4.    اتصال نانواستيشن به سرور يا كامپيوتر از طريق كابل شبكه.
براي انتقال تصاویر و اطلاعات در دوربين مداربسته آنالوگ از طريق نانواستيشن بايستي از خروجي LAN دستگاه ضبط DVR كمك بگيريم.و پس از اتصال آن به آنتن نانو استیشن عمل انتقال تصاویر و اطلاعات را انجام دهیم.

شرکت داده پردازان پارسوا