نوامبر 7, 2017

برآورد هزینه نصب دوربین مداربسته

برآورد هزینه نصب دوربین مداربسته : چنانچه تمایل به نصب دوربین مداربسته در منزل، شرکت و یا محل کار خود را دارید بایستی یک سری مراحل را طی کنید و قبل از انجام هرکاری اطلاعاتی را در این زمینه کسب کرده و به صورت آگاهانه تصمیم بگیرید.

قیمت و هزینه نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

درابتدای کارشما بایستی برای برآوردهزینه های نصب دوربین مدار بسته ازیک روش استاندارد استفاده کنید.
برای انجام این کار تعدادی فروشنده دوربین مداربسته ازیک تا4(شرکت یا فرد) را انتخاب کنید، برای یافتن افراد می توانید از اینترنت و یک جستجوی سایده ی اینترنتی استفاده کنید، اطلاعات اولیه برای برآورد قیمت ازجمله تعداد تقریبی دوربین های موردنیاز، محل نصب دوربین ها، کاربرد دوربین ها، کیفیت موردنظرتان، هزینه نصب دوربین مدار بسته  و…را مشخص کنید. پس ازآنکه این اطلاعات را آماده کردید با فروشندگان تماس بگیرد واین موارد را برای آنها توضیح داده وقیمت بخواهید. ازفروشنده بخواهید یک پیش فاکتوربه شما بدهد تاجزییات هزینه نصب دوربین مدار بسته را به صورت مکتوب داشته باشید. بعد ازآنکه باچندین فروشنده صحبت کردید لازم است درمورد شرکت ها وفروشنده ها تحقیق کنید خصوصا اگرپروژه شما بزرگ باشد.درصورت امکان درشرکت حضورپیداکرده وکیفیت دوربین هایشان را ازنزدیک مشاهده کنید.

خدمات پس  از فروش و گارانتی محصولات

یکی دیگر از گزینه هایی که بر روی انتخاب شما تاثیر مستقیمی خواهد گذاشت ، گارانتی محصولات و خدملت پس از فروش می باشد. معمولا شرکت هایی که خدمات پس از فروش خوبی دارند، محصولات قابل اعتماد تری را به فروش می رسانند. این قضیه زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بازار با محصولات کم کیفیت و درجه 3 و 4 چینی پر شده است و انتخاب را برای مصرف کنندگان سخت می کند.
چنانچه دراین زمینه نصب دوربین مداربسته وهزینه های آن راهنمایی خواستید با مشاورین و متخصصین مار در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس:
66762558-021
66762538-021

شرکت داده پردازان پارسوا