برند دوربین مداربسته SYNECTICS

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-03-29 بازدید: 219

برند دوربین مدار بسته SYNECTICS

در سال 1985 میلادی شرکت SYNECTICS در کشور انگلستان فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت توانست  با استفاده از تیم تحقیق و توسعه (R&D)  خود که تیمی قوی می باشد خودش را بین تولید کنندگان سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته معروف کند و همچنین برای خود موفقیت های زیادی را بدست بیاورد .

این شرکت همواره توانسته است جز شرکتی های باشد که به معرفی راهکارهای امنیتی برای مراکزی مانند شرکت های نفت و گاز ، امکان عموی ، بانک ها ، مراکز حمل و نقل و .... می پدازد . این شرکت توانسته در پروژه های بزرگ اقدام به راهکارهای نماید که سبب جلب رضایت مشتری و رفع نیازهای او شود به همین دلیل در بین برخی از مشتریان محبوب شده است . توسط این شرکت یک نرم افزار نظارت تصویری با نام Synergy  ارائه شده است که می توانند برای یک پارچه سازی سیستم های نظارتی مورد استفاده قرار بگیرد .

در سال 2014  بود که  این شرکت توانست در بین 50 شرکت برتر محصولات نظارتی ،  خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده محصولات نظارتی و تولید کنندگان دوربین مداربسته

این شرکت را می توان از نظر رنج تولید محصولات نظارتی به دسته بندی های زیر تقسیم کرد :

  • انواع دوربین مدار بسته تحت شبکه
  • تجهیزات ذخیره سازی تصایویر سیستم مداربسته
  • لوازم جانبی دوربین مدار بسته
  • کیبرد کنترل
  • دوربین های مداربسته صنعتی
  • (IP) دوربین مداربسته حرارتی

از نظر نمایندگی باید بگوییم این شرکت دارای نمایندگی های متعددی می باشد و توانسته است نمایندگی زیادی را در قسمت های مختلف برای خود دائر کند . این شرکت بیش از 500 کارمند داشته است که همگی فعالیت های خود را منظم انجام می دهد . این شرکت توانسته است برای خدمت رسانی به کشورهای مختلف از این پرسنل آموزش دیده خود استفاده نماید .

 

رنج قیمت دوربین های مداربسته سینتیکس (SYNECTICS)

این شرکت نیز متاسفانه مانند دیگر شرکت هایی  است که در بازار ایران به سختی تولیداتشان یافت می شود .  شما برای تهیه این محصول باید اقدامات دیگری را انجام دهید .

در صورتی که میخواهید محصولات این شرکت را تهیه کنید باید بدانید که با کشورهای همسایه که دارای نمایندگی هستند مکاتبه کنید . یا به شرکت های واسطه بپردازید . البته دقت کنید برخی از محصولات این شرکت به تعداد محدود برای مشتریان در مراکز معتبر وجود داشته است . که مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به این شرکت ها اقدام به تهیه محصول نمایند .

 

دوربین مداربسته SYNECTICS ساخت چه کشوری است ؟

در انگلستان دفتر رسمی شرکت سینتیکس (SYNECTICS) دایر شده است . اما متاسفانه فعلا در ایران نمایندگی وجود نداشته است که  از این محصولات استقبال کند به همین دلیل نمی توان این محصولات را در ایران تهیه نمود .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی