نوامبر 5, 2017

  برند دوربین مداربسته HITRON System

  برند دوربین مدار بسته  HITRON System

  دوربین مداربسته HITRON System در سال 1986 میلادی بود که شرکت HITRON System در کشور کره به ثبت رسید.

  این شرکت توانسته است در کشور کره به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حیطه سیستم های مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری باشد . این شرکت توانسته است با بکار گیری یک تیم فعال در جهت تحقیق و توسعه به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه تولید تجهیزات شناخته شود.

  در سال 2014 میلادی شرکت هیترون در میان 50 لیست شرکت برتر در رده 25 قرار گرفت  .

  این شرکت دارای محصولات نظارتی زیادی می باشند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  رنج قیمت دوربین مداربسته HITRON System

  اگر بخواهیم از نظر قیمتی به محصولات نظارتی و  دوربین های مداربسته این شرکت اشاره کنیم باید بگوییم در رده متوسط روبه بالا است اما نباید فراموش کنید که به ندرت می توانید این محصولات و دوربین ها را در بازار ایران پیدا کنید . اما اگر شما هم از جمله افرادی هستید که دوست دارید یک دوربین با کیفیت بخرید می توانید در صورت موجود بودن این محصولات در شرکت ها و فروشگاهها می توانید آنها را تهیه کنید البته موجود بودن این محصولات از نظر تعداد محدود است  .

  دوربین مداربستهHITRON System ساخت چه کشوری می باشد ؟

  شرکت هیترون دفتر رسمی  و خط تولید خود را کشور کره قرار داده است . اگر قصد خرید این محصولات را دارید باید بدانید این محصولات به ندرت در ایران یافت می شود زیرا واردکنندگان هیچ گونه تمایلی به وارد کردن این محصولات کره ای در ایران ندارند . شما می توانید در فروشگاهها و شرکت های خاص آنها را به صورت محدود پیدا کنید .

  Leave your comment

  Please enter your name.
  Please enter comment.

  نوشته‌های تازه