برند دوربین مدار بسته C-PRO

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-03-27 بازدید: 169

برند دوربین مدار بسته  C-PRO

در سال ۱۹۹۶ میلادی  شرکت C-PRO ELECTRONICS در کشور کره جنوبی فعالیت خود را شروع کرد . این شرکت توانست با ارائه محصولاتی با کیفیت و همچنین مشتری پسند ، خود را در بین انبوه تولید کننده تجهیزات نظارتی و امنیتی در دنیا معروف کند . این شرکت همواره دارای یک تیم تخصصی تحقیق و توسعه (R&DD) می باشد .

در سال ۲۰۱۲ میلادی  شرکت سی پرو الکترونیک توانست  در کشور ویتنام  دومین خط تولید خود را به منظور  خدمات رسانی بهتر به مشتریان خود افتتاح کند  . باید بدانید که محصولات این شرکت همگی دارای استاندارهای متفاوت بین المللی هستند و همچنین این شرکت استاندارد ISO9001 را دارا می باشد .

در سال 2014 این شرکت توانست در میان 50 شرکت برتر تولید کننده دوربین مدار بسته و تجهیزات نظارتی رده 46 را به خود اختصاص دهد .

محصولات این شرکت را می توانیم به دسته بندی زیر تقسیم کنیم :

 

رنج قیمت دوربین مدار بسته سی پرو (C-PRO)

مانند دیگر برندهای که در ایران به سختی می توان آنها را تهیه کرد محصولات این شرکت نیز در ایران همین وضعیت را دارند . اگر میخواهید محصولات این شرکت را تهیه کنید باید از طریق شرکت های واسطه اقدام به خرید نمایید که به صورت سفارشی برای شما می باشد یا می توانید مستقیما با نمایندگان این شرکت مکاتبه نمایید .
 

 

دوربین مداربسته HI Sharp ساخت چه کشوری می باشد ؟

شما می توانید در کشور کره جنوبی  دفتر رسمی HI Sharp  را ببنید . خط  اصلی و خط تولید این شرکت در ویتنام می باشد . اما به دلیل اینکه فعلا در ایران وارد کننده های محصولات نظارتی و دوربین مداربسته از این محصولات استقبال نکرده اند  قابل دسترس نمی باشند .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی