برند دوربین مدار بسته LG

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-03-27 بازدید: 182

برند دوربین مدار بسته LG

در سال 1947 میلادی شرکت LG در کشور کره جنوبی ثبت شد . نام شرکت ال جی را بسیاری از شما بارها بارها شنیده اید و کمتر کسی را خواهید دید که نام این شرکت را نشنیده باشد . این شرکت توانسته یکی از وسیع ترین شرکت های در دنیا باشد که لوازم الکترونیکی را تولید می باشد.

 از سال 1999 این شرکت تولید محصولات امنیتی و نظارت تصویری را آغاز کرد برای شروع دوربین مداربسته آنالوگ را تولید کرد و کم کم محصولات دیگری را به روند خود افزود .

در ادامه محصولات تولیدی شرکت ال جی  را در دسته بندی زیر قرار داده ایم : 

  • انواع دوربین مداربسته آنالوگ
  • دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)
  • دستگاه های ذخیره سازی تصاویر مداربسته مانند انواع DVR , HVR و … 
  • انواع لنز دوربین مدار بسته
  • کیبرد کنترلر دوربین مدار بسته, مانیتور و نرم افزارهای نظارتی

 

در بیشتر کشورهای جهان می توانید نمایندگی های شرکت ال جی را ببنید و فراموش نکنید این محصولات همگی دارای استانداردهای متفاوتی نیز می باشند .

 

رنج قیمت دوربین مداربسته ال جی (LG)

اگر بخواهیم به قیمت این محصولات توجه کنیم باید بدانید که محصولات ال جی در رده متوسط و روبه بالای بازار هستند . اگر شما قصد دارید از محصولاتی استفاده نمایید که دارای کیفیت بالا و همچنین قیمتی مناسب هستند باید بدانید که انتخاب این برند یک انتخاب ایده آل برای شما خواهد بود .

هنگامی که می خواهید یک محصول امنیتی و حفاظتی را بخرید توجه داشته باشید که انتخاب یک برند با کیفیت عالی می تواندیکی از فاکتورهای اساسی  خرید باشد و همواره از خرید محصولاتی با برندهای ناشناخته دوری کنید  تا دچار مشکل نشوید .

 

دوربین مدار بسته LG ساخت کجاست ؟

در کشور کره جنوبی دفتر رسمی این شرکت قرار داشته است . اگر میخواهید محصولات این شرکت را بخرید می توانید به راحتی به فروشگاههای فروش محصولات نظارتی و امنیتی مراجعه نمایید .

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی