نوامبر 7, 2017

حفاظ های فولادی یا دوربین مدار بسته؟

حفاظ های فولادی یا سیستم های نظارتی؟ این سوالی است که تمام افرادی که قصد حفاظت از اموال خود را دارند، از کارشناسان می پرسند .

در سالهای نه چندان دور حدودا 30 سال پیش که سیستم های حفاظتی و دوربین مدار بسته به شکل امروزی جا افتاده  و استفاده از دوربین های مدار بسته به شکل امروزی رایج ومرسوم نبود، مردم برای جلوگیری از سرقت از سه روش استفاده می کردند:

 

1 –  در مکانهای خارج از شهر از قبیل باغ ها و ویلا ها از سگ های نگهبان استفاده می شد.

2 – در داخل شهر از یک شخص آموزش دیده به عنوان نگهبان شب به منظور گشت و گذار در کوچه و بازار استفاده می شد.
3 – بسیاری از افراد هم برای جلوگیری از ورود دزد حفظ های آهنی به درب و پنجره های خود نصب می کردند.

حفاظ های فئ=ولادی یا سیستم های نظارتی

در عصر کنونی علیرغم پیشرفت های بسیار تکنولوژی و وجود سیستم های حفاظتی مدرن و کارآمد، همچنان در کنار این سیستم های پیشرفته، از سگ های نگهبان و محافظ و نگهبان های محلی و شخصی استفاده می شود.
حال سوال اینجاست که علت این امر در عصری که عصر تکنولوژی، الکترونیک و کامپیوتر خوانده می شود چیست ؟
آیا افراد نمی توانند به طور کامل به تکنولوژی و سیستم های حفاظتی اطمینان کنند ؟
آیا نمی توان اطمینان کامل به کارآمد بودن سیستم های الکترونیکی و دزدگیر ها داشت ؟
شما برای استفاده از سیستم های حفاظتی کدام مورد را ترجیح می دهید ؟ دزدگیر یا درب آکاردئونی ؟
نتیجه بررسی مذاکرات در طی 17 سال گذشته با هزاران مشتری بیانگر این مسئله است  که هیچ کدام از سیستم های حفظتی به تنهایی نمیتواند آرامش و آسایش کاملی برای مصرف کننده ایجاد کند. استفاده ترکیبی از سیستم های حفاظتی می تواند ضریب اطمینان و آسایش افراد را بسیار بالا ببرد، به عنوان مثال استفاده از یک دزدگیر الکترونیک و گارد آهنی برای یک منزل یا فروشگاه.
بر اساس اخبار اعلامی توسط رسانه ها، اتومبیل های مورد دستبرد توسط سارقان قرار می گیرند که فاقد هر گونه لوازم ایمنی و حفاظتی بوده اند.
با توجه به این مسئله، با استفاده همزمان از قفل های فیزیکی و الکترونیکی برای اتومبیل، منزل و محل کار، می توان احتمال سرقت را به حداقل رسانید.
پنجره های حفاظ دار، درب ورودی دارای درب دوم آکاردئونی و جعبه بلندگوی دزدگیر، می توان اطمینان داشت اگر سارقی قصد دزدی از خانه ای را داشته باشد که شامل این امکانات حفاظتی باشد، از سرقت صرف نظر کرده و به منزلی که این موانع را نداشته باشد میرود، چراکه سارقین به دنبال دردسر نیستند و راحت و سریع می خواهند به اهداف خود برسند.

پارسوآ الکترونیک