پارسوآ الکترونیک

پارسوآ الکترونیک کیست؟

در زبان پهلوی ساسانی ، پارسوآ در لغت به معنی محافظ و نگهبان   و هولدینگ پارسوآ الکترونیک از فعالان صنعت امنیت و نظارت در حوزه تولید و واردات و از پیشگامان در ارائه خدمات پس از فروش معتبر و حمایت از مشتریان در این صنعت به‎شمار میرود.

برای مشتریان چه کار میکند؟

زمانی مزایای محصولات امنیتی  فقط  برای کارخانجات و بانکها بود ولی امروزه هر  کسی  میتواند از این مزایا را برای امنیت بیشتر منزل یا مدیریت و نظارت کسب و کار خود به خدمت بگیرد.

اما برای این نوع استفاده از محصولات امنیتی مواردی هستند که باید بصورت جدی در نظر گرفته شوند مثل “حفظ حریم خصوصی شما توسط نصاب های معتبر و رعایت اصولِ نصب که طول عمر و کیفیت استفاده از محصولات را بالاتر میبرد، “خدمات پس از فروش و اعتبار شرکت گارانتی کننده” از دردسرهای مصرف کنندگان محصولات امنیت است که پارسوآ الکترونیک برنامه شرکت را بر این اساس قرار داده و با پشتکار مشکلات ناشی از عدم تعهد برخی از همکاران خود در این صنعت را بر طرف کرده است.

پارسوآ الکترونیک” از طریق نمایندگان و متخصصین درستکار و متخصص با سبد کامل محصولات امنیتی” ، از تولید و واردات تا خدمات پس از فروش، حتی خُردترین نیازهای مشتریان این محصولات رو در سراسر ایران با قیمت های مناسب و گارانتی مطمئن و معتبر برطرف کرده است.

 

تخصص :

 • نصب سیستم های امنیتی در سراسر کشور
 • واردات تخصصی سیستم های امنیتی و نظارتی
 • برگذاری دوره‎های آموزش تخصصی کامل صنعت امنیت
 • خدمات پس از فروش و گارانـتی محصـولات با کیفیت و معتبر
 • توزیع ، اعطا نمایندگی و پشتیبانی به‎متخصصین صنعت در سراسر کشور
 • کنترل قیمت ها و توزیع انواع محصولات و خدمات پس از فروش در سراسر کشور

 

محصولات  :

محصولاتی که واردات ، تولید ، توزیع ، گارانتی و خدمات پس از فروش آنها بر عهده پارسوآ الکترونیک است شامل:

 • انواع دوربین مداربسته در بستر شبکه (مناسب پروژه های شرکتی و سازمانی)
 • انواع دوربین مدار بسته در بستر آنالوگ(مناسب برای فروشگاه ها و منازل)
 • انواع گیت فروشگاهی (مناسب برای فروشگاه ها و سوپرمارکت ها)
 • انواع سیستم‎های معتبر هشدار اعلام سرقت و آتش‎
 • آیفون تصویری با برند کوماکس کره

 

برای چه مشتریانی مناسب است؟

پارسوآ الکترونیک با سبد محصولات متنوع ، شناخت و تجربه کافی از نیاز بخش های مصرف قادر است برای هر  هدفی راهکاری مناسب ارائه کند.
درحال حاضر بیش از ۳۴,۰۰۰ دستگاه روشن از محصولات مختلف امنیتی با گارانتی پارسوآ الکترونیک از سوپرمارکت‎ها ، طلافروشی‎ها ، بوتیک‎ها ، ساختمانهای مسکونی و مجتمعات تجاری تا سازمانها و اتوبانها در سراسر کشور  وجود دارد که خدمات رسانی کامل آنها از طرف نمایندگان این شرکت پوشش داده شده است.

پارسوآ الکترونیک ، زنجیره توسعه همکار خدمات و مشتری مداری

نمایندگان :

پارسوآ خود را متعهد به رساندن هر چه سریعتر محصولات با کیفیت به بیش از ۳۱۰ همکار در سراسر ایران است تا نمایندگان بتوانند خدمات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت یکپارچه وضمانت کیفیت به مصرف کنندگان و مشتریان برسانند.

 

درخواست ما این است که چنانچه پیشنهاد یا انتقادی از هریک از نمایندگان شرکت در هر کجای ایران دارید حتما با تماس تلفنی به‎اطلاع شرکت برسانید و اطمینان داشته باشید مدیران مجموعه آمادگی هر انتقاد را جهت بالابردن کارایی مجموعه پذیراهستند.

شماره پاسخگویی به مشتریان     ۰۲۱۶۶۷۶۲۵۵۸