نوامبر 1, 2017

دوربین مداربسته Surveon

دوربین مداربسته Surveon

دوربین مداربسته Surveon | در سال ۱۹۹۳ میلادی  شرکت سرویون در تایوان فعالیت خود را شروع کرد  و این شرکت یکی از  شرکت های وابسته به Infortrend تایوان می باشد. این شرکت در جهت ارائه محصولات ذخیره سازی پیشرفته شبکه صنعتی پیشرو می باشد .

دوربین مداربسته Surveon | شرکت Surveon در حیطه تولید و طراحی تجهیزات نظارت تصویری پیشرفته  و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا فعالیت داشته است در ادامه ما تولیدات این شرکت را به دسته بندی زیر تقسیم کرده  ایم :

  • دوربین مداربسته IP 
  • سرور Raid ضبط تصاویر تحت شبکه (NVR)
  • تجهیزات ذخیره سازی تحت شبکه
  • نرم افزار مدیریت تصویر

دوربین مداربسته Surveon | محصولات این شرکت استانداردهای بین المللی متفاوتی را داشته اند از جمله استانداردهای  ISO9001 و ISO14001  را دارا هستند . از میان این استانداردها می توان به استاندارد  RoHS اشاره  کرد این استاندارد در استفاده از برخی مواد خطرناک صنعتی و حفاظت از محیط زیست نشان دهنده محدودیت می باشند .

همه ی محصولات این شرکت با استفاده از قطعات درجه یک صنعتی ساخته شده اند و می توان از آنها برای نظارت های شبانه روزی استفاده کرد زیرا قابلیت اطمینان بالا داشته اند و بدون اشکال عملیاتی می باشند .

در منطقه های زیادی این شرکت دارای دفتر می باشد که در آنها به مشتریان خود خدمات حرفه ای و پشتیبانی ارائه می دهد از جمله ایالات متحده آمریکا ، ژاپن ، اروپا ، چین .

شرکت سرویون محصولاتی را ارائه می دهد که مقرون به صرفه و پیشرفته باشند ،  تا بتوانند این محصولات به مشتریان خود در قسمت های مختلف مانند بازارهای شهری ، زیرساخت های شهری ، موسسات مالی ، خدمات شهری ، فروشگاه ها ، فرودگاه ها نتایج  خوبی ارائه دهند .

رنج قیمت دوربین مدار بسته سرویون ( Surveon )

اگر بخواهیم از نظر قیمتی به محصولات این شرکت بپردازیم باید بدانید در رده متوسط بازار قرار داشته اند . اگر شما هم دوست دارید دوربین مداربسته ای داشته باشید که هم از نظر قیمتی و هم کیفیتی مناسب باشد می توانید از محصولات نظارت تصویری این شرکت استفاده کنید .