دوربین مدار بسته اسمارتک STL 4280

دوربین مدار بسته اسمارتک STL 4280

تولید کننده: اسمارتک
مدل کالا: STL 4280
موجودی: در انبار
2,740,000 ریال
قیمت بدون مالیات: 2,740,000 ریال

واژه دوربین مدار بسته و یا به اختصار cctv است.
Cctv اختصار closet circuit tv است. یعنی تلویزیون مدار بسته.
دوربین مدار بسته به دوربینی گفته می شود که به صورت ثابت هستند. استفاده و کاربرد اصلی دوربین مدار بسته در سیستم های حفاظتی و امنیتی است. به غیر از مراکز حفاظتی و امنیتی دوربین مدار بسته در تصویر برداری نا محسوس و سایر مراکز و مکان ها است.

دوربین مدار بسته اسمارتک STL 4280 با استفاده از بهترین تکنولوژی های موجود در جهان و با استفاده از نوآوری های کارشناسیتوانسته است مناسب ترین درجه حفاظت از مراکز درمانی و سایر مراکزی که نیاز به محفظت با دوربین مدار بسته دارند را پوشش دهد.
معمولا دوربین مدار بسته از تکنولوژی hd – full hd تشکیل می شوند و همچنین بعضی مدل ها ضد ضربه ، ضد حریق و ضد آب هستند. خیلی از دوربین مدار بسته تحت شبکه هستند از سرعت و انتقال تصویری بسیار بالایی برخوردارند.

Image Pick-Up Device : 1/3" SONY Super HAD CCD II
Super High Resolution 600TVL
LowLight Technology, IR LED OFF: 0.001 Lux / IR LED ON:0Lux
Multi OSD Menu: D-WDR, Backlight compensation, DNR , Privicy Masking, Motion Detection, Sharpness, Flip/Mirror
Total Pixels:NTFS=976(H)*508(V)/PAL=976(H)*596(V)

Lens : 6,8,12 cs mount lens, 2pcs Array IR, Wather Proof

خصوصیات
پردازنده تصویر 700TVL 1/3" SONY Effio DSP تفکیک رنگ فوق العاده بالا ضبط و پخش با فرمت 960H مناسب با مانیتورها و ال سی دی ها با ابعاد 19:9 تنظیم و کنترل خودکار نور مزاحم با تابش مستقیم جهت پلاک خوانی بهتر در شب با فناوری BLC تنظیم نور پس زمینه به صورت خودکار و دیجیتال با فناوری D-WDR پوشاندن منبع تابش نورهای مزاحم جهت پوشش بیشتر در شب با فناوری HLC کاهش نویزهای ارسالی از ماهواره ها و شبکه های فرستنده امواج تاثیر گذار با فناوری 2DNR قابلیت پنهان کردن مکانهایی که میخواهید از نظرها پنهان بمانند مثل قسمت رمز قابصندوق ، رختکن ، اتاق پرو و .... مناسب برای نصب در فضای داخلی و بیرونی ساختمانها (IP66) تنظیم رنگها به صورت طبیعی با وجود نورهای مزاحم و نادرست رنگی AWB افزایش سیگنال ویدئو در شرایط نور کم با مدار کنترل خودکار بهره AGC

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب