نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بسته اکسیس Q1635 مخصوص نظارت شهری

دوربین مدار بسته اکسیس Q1635 مخصوص نظارت شهری : زمانی که حرف از کیفیت تصویر است، بی شک شنیده اید که فقط مگاپیکسل مطرح نیست!
معادلات زمینه کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته  را، ابداع کننده دوربین‌های تحت شبکه، کمپانی اکسیس، با عرضه جدیدترین نوآوری خود روی یک دوربین، به هم خواهد زد.

بهره جستن از سنسور بزرگ 2/1 اینچی، به این دوربین مداربسته نظارت شهری یعنی Axis Q1635، قابلیت برداشت تصاویر با وضوح بالا را داده است.

دوربین مدار بسته اکسیس Q1635 مخصوص نظارت شهری

حتی از اندازه 3,2/1 اینچ معادل استاندارد دوربین‌های عکاسی کامپکت، سنسور این دوربین بزرگتر هست.
این مسئله، باعث افزایش توانایی دوربین به ویژه در فضاهای با شرایط نوری ضعیف و کاهش چشمگیر نویز با توجه به بالا رفتن حساسیت سنسور نسبت به نور، شده است.
شاهد ارائه تصاویر قابل درک و واضح در شرایط نوری بسیار ضعیف که چشم انسان توانایی تشخیص خود را تقریبا از دست می‌دهد، به لطف ارتقای اینفرارد (IR) این دوربین، هستیم.
در رزولوشن Full HD و با ۲ نرخ ۵۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه، اکسیس Q1635 به ثبت تصاویر می‌پردازد.
WDR، تثبیت کننده تصویر الکتریکی، سیستم ضد مه، ضد لرزش و شوک و لایت فایندر، از جمله امکاناتی است که اکسیس Q1635، مشابه تمامی دوربین‌های قدرتمند این برند، به آنها مجهز شده است.
مسئول برنامه ریزی و مدیریت محصول اکسیس، اریک فرانلید، در رابطه با این دوربین می گوید :
” امکان ثبت جزییات در مورد مردم و اشیاء برای نظارت شهری، نیازمند دوربینی با کیفیت بالا می باشد. ارائه تصاویری واضح با حداقل نویز در طول روز و هم در تاریکی شب، از اماکن ویژه، خیابان‌ها، کوچه‌ها، معابر شهری و پارک‌ها، توسط دوربین ایده آل Q1635، صورت می پذیرد. ”
می توان این دوربین را با لنر یا بدون لنز سفارش داد، همچنین برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی، نصاب‌ها می‌توانند آن را درون هوزینگ T93F قرار دهند.
با سیستم میزبانی تصاویر اکسیس و برنامه جهانی Onvif، این دوربین، سازگاری کاملی دارد.

شرکت داده پردازان پارسوا