نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بسته دام و بولت جدید VIVOTEK مجهز به فناوری WDR PRO

دوربین مدار بسته دام و بولت جدید VIVOTEK مجهز به فناوری WDR PRO : از ۳ دوربین جدید سری محصولات WDR PRO کمپانی تایوانی ویوتک رونمایی شد.
دام FD8338-H و FD8338-HV، نام ۲ مدل از این ۳ دوربین هستند که طراحی اولی ویژه محیط داخلی بوده و نسخه دارای پسوند V، برای محیط بیرونی بوده و یک دوربین وندال پروف می باشد.

IB8338-H نیز دوربین سوم و از نوع بولت می باشد.

دوربین مدار بسته دام و بولت جدید VIVOTEK مجهز به فناوری WDR PRO

چندی پیش ویوتک از مدل دارای PoE دوگانه این دوربین مدار بسته با نام دوربین مدار بسته IB8338-HR رونمایی کرده بود که جمع دوربین های مدار بسته WDR PRO این کمپانی برای سال ۲۰۱۵ با معرفی این ۳ مدل، به عدد ۴ رسیده است.
هر ۳ دوربین مدار بسته مجهز به لنز وریفوکال ۲٫۸-۱۲ میلیمتری از نوع P-IRIS و سنسور ۱ مگاپیکسل CMOS می باشند.
همانطور که اطلاع دارید، لنزهای P-IRIS بهترین نوع لنز برای دوربین های نظارتی امنیتی محسوب می شوند.
طبق گفته ویوتک این دوربین مدار بسته پاسخگوی تمام نیازهای یک کاربر از یک دوربین مدار بسته دام و بولت حرفه ای خواهند بود.
به واسطه وجود فناوری WDR PRO و استفاده از لنز P-IRIS، ضبط تصاویر واضح در تمامی قسمت ها و اجزاء و در فضاهای با کنتراست بالا فراهم شده است.
همه این دوربین مداربسته ها مجهز به فناوری حذف نویز ۳ بعدی (3DNR)، استاندارد IP66 و سری جدید LEDها با قدرت پرتاب نور تا ۳۰ متر هستند.
هم اکنون دوربین های مدار بسته  WDR PRO 2015 ویوتک در نمایندگی های رسمی فروش این کمپانی در سراسر دنیا، در دسترس قرار دارند.

با توجه به همکاری داده پارسوا الکترونیک با نمایندگان خاور میانه شرکت Vivotek و همچنین در بهرمندی از متخصصین فنی مسلط به سخت افزار و نرم افزار های این برند جهانی ، امیدواریم بتوانیم بیش از پیش در جهت امنیت هموطنان قدم برداریم.

پارسوا الکترونیک