نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بسته داهوا 4K

دوربین مدار بسته داهوا 4K :IPS-HF81200E، نام جدیدترین دوربین مدار بسته صنعتی تحت شبکه ۱۲ مگاپیکسلی داهوا می باشد که با معرفی آن، این کمپانی رسما به لیست تولیدکنندگان دوربین‌ مدار بتسه  4K پیوست.

رزولوشن اولترا اچ دی، تصاویر با رزولوشن ۳۸۴۰ ×۲۱۶۰ پیکسلی و ۲۵ یا ۳۰ هرتز با نسبت ۱۶ به ۹ و مطابق نظر اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) از جمله ویژگی های این دوربین می باشد.

دوربین مدار بسته داهوا 4K

دوربین مدار بسته داهوا 4k

تعداد معدودی از تولیدکنندگان سیستم های نظارتی مثل، Bosch، Lilin، IQinVision، اکسیس و چند کمپانی دیگر، تاکنون توانسته بودند چنین رزولوشنی را ارائه دهند که داهوا نیز با عرضه این دوربین، اسم خود را به این لیست اضافه کرد.
HF81200E، با نرخ ۱۵ فریم بر ثانیه با رزولوشن ۱۲ مگاپیکسل (۴۰۰۰×۳۰۰۰ پیکسل) و تجهیز شده به سنسور 3,2/1 اینچی CMOS به ثبت تصاویر می پردازد، همچنین امکان ضبط با نرخ ۳۰ فریم و بصورت 4K، میسر می باشد.

جالب است بدانید که به پهنای باند mbps8 برای انتقال تصاویر این دوربین نیاز هست!
با این تفاسیر، برای نظارت معابر شهری، پارکینگ‌های عمومی بزرگ، و مصارف نظامی مثل، کنترل مناطق مرزی، این دوربین انتخابی ایده آل می باشد.
پیتر پَن از مدیران ارشد داهوا در رابطه با این دوربین می‌گوید :
” تبدیل رویای نظارت تصویری Ultra HD به واقعیت، توسط دوربین داهوا که جزو پیشگامان این امر می باشد، صورت پذیرفت. افزایش قدرت انتخاب برای مشتریان و پیش رو بودن انتخاب های مختلف در میان دوربین‌های 4K، برنامه ریزی پی ریزی شده ما در داهوا برای سال آینده می باشد. ”
تشخیص تغییر صحنه، سیستم ضد مه، تشخیص چهره و… را، از فناوری های روز داهوا، بی شک در این دوربین نیز شاهد خواهیم بود.
در حال حاضر در آمریکا، چین و اروپای غربی، عرضه داهوا IPS-HF81200E صورت پذیرفته است.

شرکت داده پردازان پارسوا