نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بسته داهوا HDCVI Gen II

دوربین مدار بسته داهوا HDCVI Gen II
HDCVI GEN 2، نام نسخه جدید فناوری HDCVI می باشد که دوربین‌های جدید کمپانی داهوا، دارنده رتبه ششم رده بندی جهانی دوربین‌ مداربسته، بر اساس این فناوری که قابلیت های جدیدی را به ارمغان آورده است، ارائه شده اند.

اطلاعاتی در رابطه با دوربین مدار بسته داهوا HDCVI Gen II

رزولوشن Full HD 1080P و HD 720P ، به لطف وجود پردازنده DH5000، در این دوربین مدار بسته  فراهم شده که شاهد ارتقای چشمگیر کیفیت تصاویر ارائه شده هستیم.
شاهد DWR قوی تر و ارتقای کیفیت تصاویر به میزان قابل توجهی حتی در تاریکی و فضاهای کم نور، در این دوربین جدید، طبق گفته داهوا خواهیم بود.
مدیر بازاریابی داهوا، تیم شِن، در این رابطه می گوید :
” ارائه HDCVI GEN 2 نشان دهنده اقتدار ما در حوزه سیستم‌های نظارتی آنالوگ می باشد. انگیزه ما برای ارائه نوآوری‌های جدید در این عرصه، از بازخورد مناسب مشتریان نسبت به نسخه قبلی HDCVI، نشات گرفت. ”
پذیرش نسخه دوم HDCVI به عنوان یک استاندارد جهانی از سوی اتحادیه بین المللی HDcctv، علاوه بر اینکه داهوا در ابتدای راه، این اتحادیه را به عنوان یک پشتوانه بزرگ در کنار خود می‌بینید، پیشایش از موفقیت این فناوری انحصاری داهوا خبر می دهد.

با توجه به پیشینه و همکاری های زمان دار با کمپانی داهوا ، امروز پارسوا الکترونیک یکی از موفق ترین شرکتهای همکار داهوا در ایران است که به عنوان توزیع کننده به کشور های همسایه نیز دستی بر آتش دارد .

پارسوا الکترونیک