نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بسته سامسونگ ، SNF-8010 یک تکوین ۵ مگاپیکسلی فیش آی

دوربین مدار بسته سامسونگ ، SNF-8010 یک تکوین ۵ مگاپیکسلی فیش آی : SNF 8010، نام جدیدترین دوربین مدار بسته تحت شبکه ۳۶۰ درجه عرضه شده از سوی سامسونگ تکوین در آخرین روزهای حیات خود (زیر پرچم سامسونگ) می باشد.

همان طور که می دانید هولدینگ Hanwha، سامسونگ تکوین را که بخش حفاظتی، نظارتی و نظامی سامسونگ می باشد را خریداری نموده است و از سال ۲۰۱۵ دیگر شاهد برندی با نام «سامسونگ تکوین» نخواهیم بود.
با این تفاسیر، SNF 8010، جزو آخرین محصولات این برند به شمار می آید.

دوربین مدار بسته سامسونگ ، SNF-8010

دوربین مدار بسته سامسونگ ، SNF-8010 یک تکوین ۵ مگاپیکسلی فیش آی

تصاویر با رزولوشن ۲۵۶۰×۲۰۴۸، به لطف وجود سنسور ۵ مگاپیکسلی CMOS توسط این دوربین ارائه می شود.
همانند اغلب دوربین‌های فیش آی، امکان PTZ دیجیتال در SNF8010 نیز فراهم شده که زوم الکترونیکی و پن تیلت را در اختیار کاربران می گذارد.
می توان تصاویر به اشکال مختلف مثل، پانوراما یا پانورامای دوبل را نیز مشاهده کرد.
WDR، PoE 12 ولت DC، برداشت صدا، رزولوشن بالا، رصد ۳۶۰ درجه، آلارم، استاندارهای IP66 و IK10 (تحمل ضربه اجسام ۵ کیلوگرمی‌از فاصله ۴۰ سانتی متری) و شکاف کارت حافظه SDXC، از جمله قابلیت های سامسونگ SNF-8010 می باشد که برای اماکن حساسی مثل، صرافی‌ها، بانک‌ها، سالن‌های اجتماعات و … به عنوان یکی از بهترین گزینه های انتخاب می باشد.

پارسوا الکترونیک ، بعنوان یکی از همکاران سامسونگ تکوین ، آماده ارائه محصولات و همکاری با شرکت های فعال در این صنعت در ایران ، عراق، تاجیکستان و ازبکستان است .

شرکت پارسوا الکترونیک