دوربین مدار بسته سامسونگ samsung

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-07-31 بازدید: 115

دوربین مدار بسته سامسونگ

یکی از شرکت های که به عنوان زیر مجموعه ی از شرکت سامسونگ به شمار می رود شرکت سامسونگ تکوین می باشد . این شرکت به عنوان یکی از گسترده ترین شرکت های است که در حیطه تولید دوربین مدار بسته فعالیت می نماید  و در جهان به عنوان یکی از تولید کنندگان دوربین های مداربسته معروف می باشد .

 

شرکت سامسونگ تکوین در چه حیطه های فعالیت می نماید ؟

گسترده ی فعالیت های شرکت سامسونگ تکوین بسیار بزرگ می باشد . این شرکت غالبا در حیطه های امنیتی و حفاظتی مثل تجهیزات نظامی ، تجهیزات حفاظتی و مداربسته ای فعالیت داشته است و تولیدات خود را در این زمینه ها انجام می دهد . این شرکت در رابطه با دوربین های مدار بسته با دو تکنولوژی شبکه ی و آنالوگی محصولاتش را تولید می کند . که در این سال ها این شرکت تولید ات محصولات آنالوگ خود را بسیار کم کرده است .

 

آیا می توانیم بگوییم که شرکت سامسونگ در حیطه تولید دوربین مدار بسته به عنوان یک شرکت معتبر می باشد؟

همانطور که همه ی ما می دانیم این شرکت ( شرکت سامسونگ ) بیشترین سهم شهرت خود را از تولید لوازم خانگی بدست اورده است . اما برخلاف دیگر رقبای خود مانند ال جی و سونی توانسته است در حیطه تولیدات مداربسته ی نیز موفقیت های زیادی را برای خود داشته باشد . یکی از برترین تولید کنندگان و همچنین بزرگترین تولید کنندگان در زمینه تجهیزات حفاظتی در دنیا شرکت سامسونگ تکوین می باشد . که به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های در جهان است که دوربین های مداربسته را تولید می نماید .

 

تجهیزات مداربسته سامسونگ از نظر قیمتی در چه رده های می باشند؟

اگر بخواهیم از نظر قیمتی محصولات این شرکت را بررسی کنیم باید بدانیم متوسط رو به بالا هستند . تجهیزات دوربین مدار بسته این شرکت از برندهای مانند Bosch، Axis یا Panasonic مناسب تر هستند ولی از برندهای Hikvision و Dahua بالاتر می باشند 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی