نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بسته فیش آی ۳۶۰ درجه داهوا با رزولوشن 4K

دوربین مدار بسته فیش آی ۳۶۰ درجه داهوا با رزولوشن 4K

دوربین مدار بسته فیش آی ۳۶۰ درجه داهوا با رزولوشن 4K

: IPC-EBW81200، نام دوربین مدار بسته ۱۲ مگاپیکسلی UHD، ۳۶۰ درجه FishEye دید در شب رونمایی شده از طرف داهوا، دارنده رتبه ششم رده بندی جهانی سیستم های نظارت تصویری، می باشد.

دوربین مدار بسته فیش آی ۳۶۰ درجه داهوا با رزولوشن 4K

دوربین مدار بسته فیش آی ۳۶۰ درجه داهوا با رزولوشن 4K

لنز با گشادگی دیافراگم F/2.2 و با فاصله کانونی ۱٫۵۷ میلیمتر، سنسور در ابعاد 3,2/1 اینچ (مشابه با دوربین های عکاسی کامپکت)، از جمله امکاناتی است که این دوربین به آنها مجهز شده و تصاویر شارپ با جزییات دقیق را در اختیار کاربران می گذارد.

فشرده سازی تصاویر با فرمت H.264 صورت می پذیرد، همچنین امکان انتخاب از میان رزولوشن های 12، 8، 6 و 3، فراهم شده است.
رویت و ضبط تصاویر بصورت ۳۶۰ درجه، پانوراما، پانورامای دوبل، ۴ تصویر جداگانه و پن تیلت زوم الکترونیک EPTZ، از دیگر ویژگی های این دوربین می باشد.

نگرانی کاربران نسبت به ضربات و دستکاری های بیرونی را، استاندارد IK10 دوربین وندال پروف  EBW81200،  تا حدی برطرف کرده است.
برد نوردهی ال ای دی‌های آن، در فضاهای تاریک و کم نور، تا ۱۰ متر می باشد، البته در نور اندک معادل 1/0 لوکس نیز، بدون استفاده از ال ای دی، توانایی تصویربرداری خواهد داشت.
از دیگر امکانات این دوربین ۵۸۰ گرمی می توان به سیستم حذف نویز ۳ بعدی 3DNR، پورت اترنت PoE، اسلت میکرو اس دی، فناوری‌هایDWDR, AWB BLC، دو ورودی و یک خروجی آلارم، میکروفن داخلی، استاندارد IP66 و امکان تعریف ۲۰ کاربر اشاره کرد.
از هم اکنون، بسته به میزان سفارش با قیمت ۴۰۰ تا ۷۰۰ دلار، داهوا IPC-EBW81200، در دسترس کاربران قرار دارد

منبع : دوربین مدار بسته