نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بسته پاناسونیک Nubo اولین دوربین مدار بسته تحت شبکه 4G

دوربین مدار بسته پاناسونیک Nubo اولین دوربین مدار بسته تحت شبکه 4G

دوربین مدار بسته پاناسونیک Nubo اولین دوربین مدار بسته تحت شبکه 4G : نظر شما درباره یک دوربین مدار بسته تحت شبکه قابل حمل با رزولوشن HD، قابلیت تشخیص حرکت، وای فای و 4G LTE که امکان تصویربرداری و ارسال زنده تصاویر در هر مکانی که اینترنت 4G در دسترس بود را داشت، چیست؟!

دوربین مدار بسته پاناسونیک Nubo اولین دوربین مدار بسته تحت شبکه 4G : نظر شما درباره یک دوربین مدار بسته تحت شبکه قابل حمل با رزولوشن HD، قابلیت تشخیص حرکت، وای فای و 4G LTE که امکان تصویربرداری و ارسال زنده تصاویر در هر مکانی که اینترنت 4G در دسترس بود را داشت، چیست؟!

دوربین مدار بسته پاناسونیک Nubo اولین دوربین مدار بسته تحت شبکه 4G وارد بازار شد

نوبو، نام دوربین مدار بسته به نمایش گذاشته شده پاناسونیک در MWC 2015 می باشد که تمامی این قابلیت ها را یکجا در ابعادی کوچک ارائه می کند.
درگاه USB، درگاه micro SD، قابلیت اتصال به برق و باتری، یک میکروفون حساس، اسپیکر و استاندارد IP66، از دیگر امکاناتی است که Nubo به آنها مجهز می باشد.
در صورت تشخیص حرکت ، این دوربین بر اساس تنظیمات خود شروع به ضبط کلیپ های ۱۰، ۳۰ یا ۶۰ ثانیه ای نموده و بصورت همزمان تصاویر را بر روی گوشی هوشمند کاربران ارسال می کند.

دوربین مدار بسته پاناسونیک Nubo اولین دوربین مدار بسته تحت شبکه 4G

صداهای محل را کاربر توسط میکروفون می تواند گوش کند و در صورت لزوم ارتباط صوتی برقرار نماید.

برای کاربران نوبو امکان ذخیره ابری (کلود) توسط پاناسونیک فراهم شده است. فیلم های ضبط شده توسط پروتکل SSL رمزگذاری شده و به اندازه اطلاعات بانکی، محافظت می شوند.
هم اکنون با مراجعه به وب سایت nubocam، می توانید نسبت به خرید دوربین مدار بسته امنیتی بی نظیر پاناسونیک اقدام کنید.
قیمت تعیین شده نوبو ۲۴۹ دلار بوده و از ۳ ماهه آخر ۲۰۱۵ دوربین ها به خریداران تحویل داده خواهد شد.

شرکت داده پردازان پارسوا