دوربین مدار بسته CYNIX

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-03-29 بازدید: 218

دوربین مدار بسته CYNIX

در سال ۲۰۰۰ میلادی  شرکت i-vista  در کشور کره جنوبی فعالیت خود را شروع کرد  و در ابتدای سال 2004 میلادی تغییر نام خود را به CYNIX انجام داد . این شرکت در کره جنوبی یکی از شرکت  های تولیدکننده محصولات نظارتی و دوربین مداربسته به شمار می رود .

در سال 2005 بود که این شرکت پس از اینکه برند رسمی خود را با عنوان CYNIX  ثبت کرد ، محصولات خود را به بازار وارد نمود . این شرکت در سال 2008 از سوی دولت کره جنوبی به دلیل صادرات بالا موفق به دریافت جایزه شد .

 

لازم است بدانید که محصولات شرکت CYNIX شامل گستره ی زیادی از محصولات نظارتی می باشند که در ادامه ما به برخی از آنها اشاره کرده ایم :

  • دوربین مدار بسته AHD
  • دوربین مداربسته تحت شبکه (IP)
  • دوربین مدار بسته آنالوگ
  • دوربین مداربسته HD-SDI
  • ویدئو سرور
  • دستگاه DVR
  • دستگاه NVR
  • نمایشگر سیستم مداربسته
  • تستر دوربین مداربسته

لازم است بدانید که محصولات این شرکت دارای استانداردهای بین المللی متفاوتی بوده اند همچنین از سوی مشتریان از نظر کیفیتی مورد قبول واقع شده اند . این شرکت در تولید محصولات خود از دانش انسانی و تکنولوژی های جدیدی استفاده کرده تا بتوانند آنها را با کیفیتی مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد و همواره برای مشتریان امنیت و آرامیش را به ارمغان بیاورد .یکی از هدف های اصلی این شرکت بدست آوردن نیازهای مشتریان و برآورده کردن آن نیاز می باشد . در واقع مشتری مداری و توجه به مشتری یکی از اصلی ترین اهداف این شرکت می باشد . 

شرکت CYNIX محصولات نظارتی خود را به شرق آسیا ، خاورمیانه ، اروپا و آمریکای شمالی ارسال می نماید .

 

رنج قیمت محصولات نظارتی ساینیکس (CYNIX)

اگر بخواهیم در مورد قیمت این گونه محصولات صحبت کنیم باید بگوییم این رده از محصولات در رنج متوسط به بالایی بازار هستند . اگر شما دوست دارید محصولی داشته باشید که کیفیت بالا داشته باشد و همچنین از نظر بودجه ، هزینه ای متوسط رو به بالا داشته اید می توانید این محصولات را برای خود انتخاب کنید قطعا یک انتخاب ایده آل خواهید داشت .

در دیگر پست ها هم گفته شده است که یکی از معیارهای اصلی و مهم در خرید دوربین مداربسته توجه به کیفیت است پس در هنگام خرید باید دقت لازم را داشته باشید . هیچ گاه محصولی را نخرید که دارای برند بی نام و نشان است ( دوربینی با برند ناشناخته و نامعتبر )  زیرا ممکن است دچار مشکلات برای شما گردد همچنین این گونه محصولات پشتیبانی و خدمات ضعیفی داشته اند  وشما مجبور شوید هزینه های جانبی دیگری را نیز پرداخت نمایید پس همواره دوربینی را خریداری کنید که یک برند معتبر و دارای شهرت داشته باشد که نیازهای شما را بر طرف نماید  .

 

دوربین مداربسته CYNIX ساخت چه کشوری می باشد ؟

در کشور کره جنوبی  دفتر مرکزی این شرکت واقع شده است . اگر شما هم قصد دارید این محصولات را در ایران خریداری کنید باید بدانید این محصولات نظارتی بصورت محدود در ایران وجود داشته اند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی