دوربین مدار بسته Hitachi

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-05-05 بازدید: 174

دوربین مدار بسته Hitachi

در سال 1910 شرکت هیتاچیدر کشور ژاپن فعالیت خود را شروع کرد این شرکت یک شرکت چند ملیتی می باشد . می توانیم همین ابتدا بگوییم که یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم الکترونیکی در کشور ژاپن این شرکت می باشد  و یکی از شرکت های بزرگ خوشه ای در جهان محسوب می شود . این شرکت محصولات خود را به نقاط مختلف دنیا ارسال می کند همچنین دارای نمایندگی های زیادی می باشد .

این شرکت در حیطه محصولات الکترونیکی ، مخابراتی ، رایانه ای و همچنین ماشین آلات و تجهیزات فعالیت می کند البته این شرکت در حیطه تجهیزات نظارت تصویری نیز فعالیت می نماید .

این شرکت تجهیزات نظارتی زیادی را برای کاربردهای متفاوت طراحی کرده و به بازار روانه کرده است . این محصولات هم از نظر کیفیتی ایده آل هستند و هم دارای استانداردهای بین المللی مختلف می باشند . از محصولات این شرکت هم در موارد مصرف خانگی و هم در مکان های صنعتی و تجاری استفاده شده است . در ادامه ما این محصولات را به دسته بندی زیر تقسیم بندی کرده ایم :

  • دوربین مداربسته آنالوگ
  • دوربین مداربسته IP
  • دوربین مداربسته PTZ
  • دوربین مداربسته HD-SDI
  • محفظه محافظ دوربین
  • کاور دوربین مدار بسته
  • دستگاه NVRR
  •  دیگر لوازم سیستم مداربسته و .....

 

رنج قیمت دوربین مدار بسته هیتاچی (Hitachi)

اگر بخواهیم از نظر قیمتی به محصولات این شرکت اشاره کنیم باید بگوییم محصولات این شرکت در رده متوسط در بازار هستند . اگر شما به دنبال محصولی با قیمت مناسب و هم کیفیت خوب هستید می توانید این محصولات را انتخاب کنید قطعا یک انتخاب ایده آل خواهید داشت .

در دیگر پست ها هم گفته شده است که یکی از معیارهای اصلی و مهم در خرید دوربین مداربسته توجه به کیفیت است . هیچ گاه محصولی را نخرید که دارای برند بی نام و نشان است زیرا ممکن است دچار مشکلات برای شما گردد  وشما مجبور شوید هزینه های جانبی دیگری را نیز پرداخت نمایید پس همواره دوربینی را خریداری کنید که یک برند معتبر و دارای شهرت داشته باشد که نیازهای شما را بر طرف نماید  .

 

دوربین مداربسته Hitachi در چه کشوری ساخته می شود ؟

در کشور ژاپن دفتر مرکزی این شرکت واقع شده است . خط تولید این شرکت در کشور چین واقع شده است و همچنین در همان کشور تولید می شوند . اگر قصد دارید محصولات این شرکت را خریداری کنید باید به فروشگاهها و همچنین شرکت های فروشنده محصولات نظارت تصویری مراجعه نمایید .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی