دوربین مدار بسته MOXA

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-05-05 بازدید: 177

دوربین مدار بسته MOXA

در سال ۱۹۸۷ میلادی  شرکت موگزا در کشور تایوان فعالیت خود را شروع کرد .  این شرکت در حیطه های مختلفی مانند تجهیزات نظارت تصویری ، اتوماسیون صنعتی ، شبکه صنعتی توانسته است محصولات با کیفیتی را برای مشتریان خود ارائه دهد همچنین در 70 کشور دنیا در حال فعالیت می باشد .

 

برای کاربردهای مختلف در بسیاری از نقاط جهان از این محصولات استفاده شده است که بیشتر از 30 میلیون دستگاه می باشند . مثلا در شبکه های هوشمند ، حمل و نقل هوشمند ، راه آهن های هوشمند، صنایع نفت و گاز ، دریایی و معدن ، کارخانه ها از این محصولات استفاده شده است .

میتوانیم بگوییم محصولات این شرکت شامل دسته بندی های زیر می باشند:

  • کامپیوترهای صنعتی
  • محصولات شبکه صنعتی
  • اتوماسیون صنعتی
  • تجهیزات نظارت تصویری صنعتی
  • ریموت کنترل

محصولات شرکت موگزا در طی سال ها موفق شده اند تا جوایز متعدد بین المللی  دریافت کنند همچنین استانداردهای متفاوتی را داشته اند . فراموش نکنید که این محصولات کیفیت فوق العاده ای دارند و استانداردهای ISO 9001:2000 و ISO 14001  را شامل می شوند .

 می توانیم محصولات نظارتی این شرکت را به دسته بندی زیر تقسیم کنیم :

این شرکت در آمریکا دارای دو دفتر مرکزی فروش و بازاریابی می باشند و همچنین در تایوان دفتر طراحی مهندسی داشته است . در کشورهای کالیفورنیا آمریکا ، برزیل ، هند ، تایوان ، روسیه ، کره جنوبی ، آلمان ، فرانسه ، انگلستان و چین نیز دارای نمایندگی بوده است .

 

رنج قیمت دوربین مداربسته موگزا (MOXA)

پیش از اینکه بخواهیم از نظر قیمتی به این محصولات اشاره کنیم باید بدانید این محصولات برای کارایی های صنعتی طراحی شده اند و بیشتر از آنها برای محیط های کارخانه ای و صنعتی استفاده می شود .

از نظر قیمتی نیز اگر بخواهیم به این محصولات بپردازیم باید بگوییم که در رده بالا بازار قرار داشته اند . اگر شما هم دوست دارید که یک دوربین  با کیفیت داشته باشید و همچنین دوربین مداربسته شما پیشرفته و صنعتی باشد (اگر مکان مورد نظر شما خاص و حساس است ) می توانید از محصولات صنعتی این شرکت  استفاده کنید قطعا یک انتخاب عالی خواهید داشت .

 

دوربین مدار بسته MOXA در چه کشوری ساخته شده است  ؟

در کشور تایوان دفتر مرکزی شرکت موگزا واقع شده است . اگر شما هم در ایران قصد تهیه این محصولات را دارید می توانید با مراجعه به فروشگاهها و مراکز فروش سیستم های نظارتی و امنیتی این محصولات را خریداری نمایید .

در دیگر پست ها هم گفته شده است که یکی از معیارهای اصلی و مهم در خرید دوربین مداربسته توجه به کیفیت است . هیچ گاه محصولی را نخرید که دارای برند بی نام و نشان است ( دوربینی با برند ناشناخته و نامعتبر )  زیرا ممکن است دچار مشکلات برای شما گردد همچنین این گونه محصولات پشتیبانی و خدمات ضعیفی داشته اند  وشما مجبور شوید هزینه های جانبی دیگری را نیز پرداخت نمایید پس همواره دوربینی را خریداری کنید که یک برند معتبر و دارای شهرت داشته باشد که نیازهای شما را بر طرف نماید  .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی