دوربین مدار بسته SHANY

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-05-05 بازدید: 186

دوربین مدار بسته SHANY

در سال ۱۹۹۴ میلادی  شرکت شانی در کشور تایوان فعالیت خود را شروع کرد . این شرکت توانست محصولات با کیفیتی را برای خود تولید کند و سپس با این محصولات سهم خوبی از بازار نظارتی را برای خود بدست بیاورد .

این محصولات دارای استاندارد ISO9001 هستند ، محصولات شرکت شانی تا کنون موفق شده اند جوایز بین المللی نظارت تصویری و امنیتی را دریافت کند . همچنین تمامی محصولات استانداردهای بین المللی متفاوت مثل CE ، FCC و RoHS را داشته اند .

این محصولات نظارتی شامل دسته وسیعی می باشند که در ادامه ما به برخی از آنها پرداخته ایم :

این شرکت همیشه تلاش می کند تا بتواند محصولاتی با تکنولوژی جدید و نوآورانه را برای مشتریان عزیز تولید نماید که نیازهای آنها را برطرف سازد ، به همین دلیل دارای یک تیم تحقیق و توسعه (R&D) می باشد که بیشتر از 500 کارمند داشته است و در زمینه های متعددی مانند گروه های الکترونیک ، طرز کار و فناوری تولید فعالیت داشته اند .

شرکت شانی یک دفتر اصل در تایوان برای خود قرار داده است و علاوه بر این دفتر ، دو دفتر دیگر در کالیفورنیا آمریکا و چین دارد . شرکت شانی محصولات خود را به بسیاری از نقاط جهان مانند اوکراین ، ایالات متحده آمریکا ، اروپا ، برزیل ، اسلواکی ، آسیاجنوبی ارسال می نماید .

 

رنج قیمت دوربین مداربسته شانی (Shany)

اگر بخواهیم از نظر قیمتی به محصولات این شرکت اشاره کنیم باید بگوییم که در رده بازار قرار داشته اند ، اگر شما هم دوست دارید محصولی داشته باشید که کیفیت مناسب داشته باشد و همچنین از نظر بودجه نیز مناسب باشد می توانید محصولات این شرکت را انتخاب کنید .

در دیگر پست ها هم گفته شده است که یکی از معیارهای اصلی و مهم در خرید دوربین مداربسته توجه به کیفیت است . هیچ گاه محصولی را نخرید که دارای برند بی نام و نشان است ( دوربینی با برند ناشناخته و نامعتبر )  زیرا ممکن است دچار مشکلات برای شما گردد همچنین این گونه محصولات پشتیبانی و خدمات ضعیفی داشته اند  وشما مجبور شوید هزینه های جانبی دیگری را نیز پرداخت نمایید پس همواره دوربینی را خریداری کنید که یک برند معتبر و دارای شهرت داشته باشد که نیازهای شما را بر طرف نماید  .

 

دوربین مدار بسته Shany در چه کشوری ساخته می شود ؟

پیش تر هم گفتیم که در تایوان دفتر مرکزی شانی واقع  شده است . اگر شما هم در ایران هستید و قصد دارید محصولات این شرکت را خریداری کنید باید بدانید به راحتی با مراجعه به فروشگاهها و مراکز فروش سیستم های نظارتی و امنیتی اقدام به تهیه این محصولات نمایید .

 

نکته ) پیش از اینکه بخواهید محصولی را خریداری کنید باید نیازهای خود را از محصول مشخص نمایید و همچنین تعیین کنید که در چه مکانی میخواهید از محصول استفاده کنید .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی