دوربین مدار بسته Uniden

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-04-10 بازدید: 237

دوربین مدار بسته  Uniden

در سال ۱۹۶۶ میلادی  شرکت Uniden در کشور ژاپن فعالیت خود را شروع کرد . در سال 1970 این شرکت به واسطه تولید رادیوهای Citizens band یا باند شهروندان با برندهای Cobra  و Realistic توانست خود را در میان تولید کنندگان در دنیا معروف کند . از سال 1980 میلادی این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های  تولید کننده  سیستم های ارتباطی و هم همچنین بی سیمم شناخته شد .

در نقاط مختلف جهان این شرکت برای خود زیر مجموعه های متعددی را قرار داده است که می توانیم به معروف ترین آنها یعنی شرکت Uniden در آمریکا اشاره کنیم . این شرکت در دیگر نقاط مانند فیلیپین ، استرالیا ، نیوزیلند، ویتنام و هنگ کنگ نیز برای خود زیر مجموعه تشکیل داده است .

در ادامه ما تولید نظارتی این شرکت را به دسته بندی های زیر تقسیم کرده ایم :

  • انواع دوربین مداربسته IP بیسیم
  • دستگاه NVR
  • دستگاه DVR
  • پایه دوربین مدار بسته
  • آداپتور دوربین مدار بسته 
  • لوازم جانبی سیستم مداربسته 

فراموش نکنید که این شرکت توانسته است علاوه بر موارد بالا تلفن بی سیم ، تجهیزات ارتباطی و.... را تولید کند .

محصولات شرکت Uniden همچنین استاندارهای مختلف بین المللی را دارا می باشند .

 

رنج قیمت دوربین مدار بسته یونیدن (Uniden)

اگر بخواهیم از نظر قیمتی محصولات این شرکت را رده بندی کنیم باید بگوییم در رده متوسط بازار قرار داشته اند . اگر میخواهید یک دوربین مداربسته بی سیم با قیمت مناسب و کیفیت خوب خریداری کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که محصولات این شرکت را انتخاب کنید .

متاسفانه فعلا امکان خرید این برند در ایران وجود ندارد اگر میخواهید محصولات این شرکت را خریداری کنید باید به نمایندگی ها دیگر این شرکت در کشورهای دیگر مراجعه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید .

 

دوربین مدار بسته Uniden ساخت چه کشوری است ؟

در کشور امریکا توسط یونیدن آمریکا دوربین ها و محصولات نظارتی این شرکت تولید می گردد . اما متاسفانه فعلا امکان خرید در کشور ایران برای این محصولات موجود نمی باشد .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی