نوامبر 5, 2017

دوربین مدار بسته Netgear

دوربین مدار بسته  Netgear

دوربین مدار بسته Netgear : در سال ۱۹۹۶ میلادی شرکت نت گیر در کشور آمریکا فعالیت خود را شروع کرد.

این شرکت  به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های است که در دنیا محصولات شبکه را تولید می نماید.

این شرکت توانست پس از مدتی محصول های نظارتی خود را نیز به بازار وارد کند و همچنین به مشتریان خود راهکارهای نظارتی را ارائه دهد.

این شرکت در کشورهای مختلف دارای نمایندگی های زیادی است و توانسته است محصولات خود را به کشورهای متفاوتی در سراسرجهان ازارسال کند . محصولات این شرکت همگی دارای کیفیت مطلوب و همچنین استاندارد های بین المللی می باشند .

سیستم نظارتی این برند با نام Arlo به عنوان یک سیستم نظارت خانگی است که در اصل این سیستم به عنوان یک سیستم نظارتی برای نظارت بر سالمندان ، کودکان و حیوانات خانگی می  باشد .

این دوربین های مداربسته دارای کیفیت ساخت خوب و همچنین دارا بودن تکنولوژی های روز دنیا می باشند . می توانیم بگوییم این دوربین ها هم به صورت ضد آب و هم به صورت بی سیم موجود می باشند .

رنج قیمت دوربین مدار بسته Netgear

پکیج نظارتی این شرکت و همچنین دوربین مداربسته  Arlo را اگر بخواهیم از نظر قیمتی بررسی کنیم باید بدانیم در رده متوسط به بالا بازار هستند .

همان گونه که در پیش تر برای شما گفتیم این  سیستم مناسب نظارتی خانگی است مثلا برای نظارت فرزندان ، کنترل پرستار کودک ، سالمندان ، حیوانات  خانگی و … مورد استفاده قرار گرفته می شود .

هم اکنون این امکان وجود ندارد که این سیستم ها را در ایران تهیه نمایید .

اگر میخواهید که از سیستم های نت گیر در ایران استفاده کنید باید بدانید که با مکاتبه مستقیم با نمایندگان شرکت نت گیر در دیگر کشورها مکاتبه نمایید یا از شرکت های واسطه استفاده کنید .

همیشه باید یک نکته رادر هنگام خرید برندهای مختلف در نظر داشته باید که یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهای خرید در دوربین مداربسته کیفیت می باشد.

پس دقت داشته باشید هیچ گاه از یک برند بی نام و نشان استفاده نکنید تا دچار مشکلات و هزینه های جانبی پس از خرید نشوید .

دوربین مدار بسته Netgear ساخت چه کشوری است ؟

در کالیفورنیا آمریکا دفتر مرکزی این شرکت واقع شده است.

هم اکنون همانطور که پیش تر گفتیم امکان تهیه مستقیم این محصولات در ایران نمی باشد.

اگر می خواهید این محصولات را تهیه کنید یا باید با نمایندگان این شرکت در کشورهای دیگر مکاتبه کنید یا با شرکت های واسطه صحبت  کنید .