نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بسته P3905-RE مخصوص وسایل نقلیه

دوربین مدار بسته P3905-RE مخصوص وسایل نقلیه

دوربین مدار بسته P3905-RE مخصوص وسایل نقلیه:  P3905-RE، نام جدیدترین دوربین مدار بسته تحت شبکه رونمایی شده از سوی کمپانی سوئدی Axis دارنده رتبه هشتم رده بندی جهانی سیستم های نظارت تصویری  می باشد، این دوربین مدار بسته مقاوم جهت استفاده در خودروها و وسایل نقلیه مانند اتوبوس طراحی شده است.

دوربین مدار بسته P3905-RE مخصوص وسایل نقلیه

تمامی محصولات سری P39-R اکسیس، دوربین هایی مقاوم، جان سخت و مخصوص وسایل نقلیه می باشد، P3905-RE نیز جزو این سری طبقه بندی می شود.

طراحی  P3905-REبه گونه ای است که امکان نصب و استفاده از آن در هر قسمتی از خودرو میسر می باشد، بطور مثال آن را می توان در عقب اتوبوس ها بعنوان دوربین دید عقب نصب نمود.

دوربین مدار بسته P3905-RE مخصوص وسایل نقلیه

دوربین مدار بسته P3905-RE مخصوص وسایل نقلیه ،استاندارد IP6K9K را نیز دریافت نموده است. این استاندارد معادل IP69 است با این تفاوت که حرف K نشانه پاشش آب و گرد و غبار «با شدت و فشار بالا» می باشد.
به عبارت دیگر، این محصول در برابر فشار شدید آب و گرد و غبار غلیظ مقاوم است.
P3905-RE، مجهز به لنز ۶ میلیمتری با زاویه دید ۵۵ درجه و سنسور ۱ مگاپیکسلی CMOS می باشد. امکان انتخاب لنز 3.6 میلیمتری با زاویه دید ۸۷ درجه افقی، برای کاربرانی که نیازمند زاویه عریض تری هستند، فراهم می باشد.
هم اکنون، اکسیس P3905-RE در نمایندگی های فروش این کمپانی در دسترس قرار دارد.

پارسوا الکترونیک به عنوان یکی از  همکاران شرکت اکسیس در ایران و یکی از بزرگترین مجریان دوربین مدار بسته،  از بهار 1395 با خدمات ویژه ایی به استقبال سیستم های بانکی و سازمانی کشور سعی بر برداشتن قدم های مفید در راستای امنیت هر چه بیشتر کار فرمایان خود نموده و امیدوار است بتواند هر چه بیشتر  رضایت مشتریان و کار فرمایان خود را جلب نماید .

پارسوآ الکترونیک