نوامبر 5, 2017

دوربین مدار بسته PiXORD

دوربین مدار بسته  PiXORD

دوربین مدار بسته PiXORD : در سال ۲۰۰۰ میلادی  شرکت PiXord فعالیت خود را در کشور تایوان در حیطه تولید دوربین مدار بسته تحت شبکه و تجهیزات شبکه شروع کرد.

 این شرکت در در زمینه های مانند  تولید دوربین مداربسته IP خانگی ، دوربین مداربسته بولت IP ، تقویت کننده رنج بالای اترنت ، دوربین مدار بسته تحت شبکه چشم ماهی ، تجهیزات ارتباطی VDSL2 و همچنین تجهیزات شبکه صنعتی فعالیت  داشته است.

عموما از محصولات این شرکت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ، بازارهای کوچک و امکان مسکونی ، نظارت بر ترافیک تقاطع ها ، اتوماسیون های ساختمان و شبکه حمل و نقل استفاده می شود .

این شرکت دارای یک تیم فنی قوی و مهندسان با تجربه ای است که همواره اقدام به ارائه راهکارها و محصولات نظارت تصویری تحت شبکه می نمایند که این محصولات همیشه با بهره گیری از تکنولوژی جدید و نوآوری توانسته اند نیازهای جدید مشتریان را فراهم آورند .

هدف این شرکت از ارائه این محصولات آسان کردن زندگی بر مشتریان بوده است تا مشتریان عزیز بتواند راحت تر به فعالیت های روزمره خود برسند و از تجهیزای استفاده کنند که سریع  ، کارآمد و مطمئن هستند .

علاوه بر مواردی که بیان کردیم این شرکت توانسته است با ارائه محصولات تازه و بکارگیری نوآوری جدید  بسیاری از درخواست های مشتریان را بخوبی پاسخ دهد .

شرکت پیکسورد در بسیاری از نقاط جهان دارای نمایندگی است . برخی از محصولان این شرکت مانند تجهیزات شبکه اترنت و ویدئو سرور موفق شده اند که جایزه های منطقه ای و کشوری زیادی را برای خود کسب کنند .

یک مزیت خوبی که این شرکت برای کسب و کار خود قرار داده ، دارا بودن شبکه توزیع جهانی می باشد که با این شبکه بتواند فعالیت و فروش خود را به تمام دنیا معرفی کند  .

رنج قیمت دوربین مدار بسته PiXORD

اگر بخواهیم از نظر قیمتی به محصولات این شرکت بپردازیم باید بگوییم که این گونه محصولات در رده متوسط بازار قرار داشته اند . اگر شما هم دوست دارید که محصولی داشته باشید که هم از نظر قیمت و هم کیفیت در رده متوسط باشد می توانید از این گونه محصولات استفاده نمایید ، قطعا انتخاب این نمونه محصولات می تواند برای شما انتخاب خوبی باشد .

در دیگر پست ها هم گفته شده است که یکی از معیارهای اصلی و مهم در خرید دوربین مداربسته توجه به کیفیت است . هیچ گاه محصولی را نخرید که دارای برند بی نام و نشان است ( دوربینی با برند ناشناخته و نامعتبر )  زیرا ممکن است دچار مشکلات برای شما گردد همچنین این گونه محصولات پشتیبانی و خدمات ضعیفی داشته اند  وشما مجبور شوید هزینه های جانبی دیگری را نیز پرداخت نمایید پس همواره دوربینی را خریداری کنید که یک برند معتبر و دارای شهرت داشته باشد که نیازهای شما را بر طرف نماید  .

دوربین مدار بسته PiXORD ساخت چه کشوری است ؟

در تاویان تایوان  دفتر مرکزی این شرکت  واقع شده است . پیش تر نیز گفتیم که این محصولات ساخت کشور تایوان هستند ، اگر شما هم در ایران هستید و دوست دارید این محصولات را داشته باشید می توانید به فروشگاهها و شرکت های معتبر پخش دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی مراجعه نمایید .