نوامبر 5, 2017

دوربین مدار بسته SHANY

دوربین مدار بسته  SHANY

دوربین مدار بسته SHANY : در سال ۱۹۹۴ میلادی  شرکت شانی در کشور تایوان فعالیت خود را شروع کرد . این شرکت توانست محصولات با کیفیتی را برای خود تولید کند و سپس با این محصولات سهم خوبی از بازار نظارتی را برای خود بدست بیاورد .

این محصولات دارای استاندارد ISO9001 هستند ، محصولات شرکت شانی تا کنون موفق شده اند جوایز بین المللی نظارت تصویری و امنیتی را دریافت کند.

همچنین تمامی محصولات استانداردهای بین المللی متفاوت مثل CE ، FCC و RoHS را داشته اند .

این محصولات نظارتی شامل دسته وسیعی می باشند که در ادامه ما به برخی از آنها پرداخته ایم :

  • انواع دوربین مداربسته  IP )تحت شبکه(
  • دوربین مدار بسته HDTVI
  • دوربین مداربسته آنالوگ و AHD
  • دوربین مداربسته HDCVI
  • دوربین مداربسته HD-SDI
  • دستگاه NVR
  • دستگاه DVR
  • لنز مگاپیکسل
  • انواع پایه ، جوی استیک

این شرکت همیشه تلاش می کند تا بتواند محصولاتی با تکنولوژی جدید و نوآورانه را برای مشتریان عزیز تولید نماید که نیازهای آنها را برطرف سازد ،

به همین دلیل دارای یک تیم تحقیق و توسعه (R&D) می باشد که بیشتر از 500 کارمند داشته است و در زمینه های متعددی مانند گروه های الکترونیک ، طرز کار و فناوری تولید فعالیت داشته اند .

شرکت شانی یک دفتر اصل در تایوان برای خود قرار داده است و علاوه بر این دفتر ، دو دفتر دیگر در کالیفورنیا آمریکا و چین دارد.

شرکت شانی محصولات خود را به بسیاری از نقاط جهان مانند اوکراین ، ایالات متحده آمریکا ، اروپا ، برزیل ، اسلواکی ، آسیاجنوبی ارسال می نماید .

رنج قیمت دوربین مداربسته شانی (Shany)

اگر بخواهیم از نظر قیمتی به محصولات این شرکت اشاره کنیم باید بگوییم که در رده بازار قرار داشته اند ،

اگر شما هم دوست دارید محصولی داشته باشید که کیفیت مناسب داشته باشد و همچنین از نظر بودجه نیز مناسب باشد می توانید محصولات این شرکت را انتخاب کنید .

در دیگر پست ها هم گفته شده است که یکی از معیارهای اصلی و مهم در خرید دوربین مداربسته توجه به کیفیت است.

هیچ گاه محصولی را نخرید که دارای برند بی نام و نشان است ( دوربینی با برند ناشناخته و نامعتبر )  زیرا ممکن است دچار مشکلات برای شما گردد همچنین این گونه محصولات پشتیبانی و خدمات ضعیفی داشته اند

و شما مجبور شوید هزینه های جانبی دیگری را نیز پرداخت نمایید پس همواره دوربینی را خریداری کنید که یک برند معتبر و دارای شهرت داشته باشد که نیازهای شما را بر طرف نماید  .

دوربین مدار بسته Shany در چه کشوری ساخته می شود ؟

پیش تر هم گفتیم که در تایوان دفتر مرکزی شانی واقع  شده است .

اگر شما هم در ایران هستید و قصد دارید محصولات این شرکت را خریداری کنید باید بدانید به راحتی با مراجعه به فروشگاهها و مراکز فروش سیستم های نظارتی و امنیتی اقدام به تهیه این محصولات نمایید .

نکته ) پیش از اینکه بخواهید محصولی را خریداری کنید باید نیازهای خود را از محصول مشخص نمایید و همچنین تعیین کنید که در چه مکانی میخواهید از محصول استفاده کنید .