نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بسته WDR ویوتک

دوربین مدار بسته WDR  ویوتک : IP8155HP و IP8165HP، نام 2 دوربین‌ مدار بسته باکس جدید عرضه شده با نرخ برداشت تصویر ۶۰ فریم برثانیه از سوی کمپانی Vivotek می باشد.
به ترتیب با رزولوشن ۲ و ۱٫۳ مگاپیکسلی، IP8165 Hp و IP8155 Hp به برداشت تصاویر می‌پردازد.

دوربین مدار بسته WDR  ویوتک

قابلیت WDR و لرزش گیر الکترونیکی EIS، در هر دوی این دوربین های مدار بسته موجود می باشد. ویوتک از WDR ProII در IP8155 Hp و از WDR Pro در IP8165 Hp استفاده کرده است.

دوربین مدار بسته WDR ویوتک

در فناوری WDR تصویر نهایی از ترکیب همزمان ۲ تصویر (از نقاط تیره و روشن) شکل می‌گیرد، برای دستیابی به تصاویر ایده آل در محیط‌های با کنتراست بالا، ویوتک در فناوری WDR ProII، از ترکیب ۴ تصویر استفاده کرده است.
کیفیت تصاویر WDR  در مدل IP8165 Hp معادل db100 و مدل IP8155 Hp، db140، می باشد.
شاهد تصاویر مناسبی در فضاهای کم نور به کمک سنسور تصویر جدید و سیستم کنترل نویز ویوتک هستیم. این دو دوربین‌ها به همراه لنز موتورایز چند مرحله ای P-IRIS، برای اطمینان از برداشت بهترین تصاویر در تمامی شرایط نوری و محیطی عرضه شده اند.
Remote Back Focus یا به اختصار RBF، نام ریموت مخصوصی (البته بصورت آپشن) می باشد که برای سادگی مشخص کردن ناحیه فوکوس این دوربین‌ مداربسته به هنگام نصب، ارائه می‌شود و از کارایی خوبی برخوردار هست.
همراه با لنز موتورایز ۸~۲٫۸ میلیمتر P-IRIS، ۵۸۱ دلار قیمت ویوتک IP8165HP، و با همین لنز ۵۳۷ دلار قیمت ویوتک IP8155HP می باشد.

شرکت داده پردازان پارسوا