نوامبر 5, 2017

  دوربین مدار بسته Zmodo

  دوربین مدار بسته  Zmodo

  دوربین مدار بسته Zmodo در سال ۲۰۰۹ میلادی  شرکت Zmodo در کشور چین کار خود را شروع کرد . این شرکت محصولات نظارتی تحت شبکه (IP) و بیسیم را تولید می کند . موسسات مختلفی محصولات این شرکت را جز محصول های با کیفیت و مناسب انتخاب نموده اند.

  این شرکت علاوه بر مواردی که گفته شد یک بخش تحقیق و توسعه  (R&D) قوی داشته است که به سرعت توانسته است موجب پیشرفت این شرکت شود .

  فراموش نکنید این شرکت هم اکنون در آمریکا ، استرالیا ، اروپا دارای نمایندگی رسمی داشته است و سعی می کند که نمایندگی های مختلفی را در سراسر جهان تاسیس نماید .

  در ادامه می توانیم محصولات نظارتی این شرکت را به دسته بندی های زیر تقسیم کنیم :

  رنج قیمت دوربین مدار بسته  Zmodo

  اگر بخواهیم از نظر رنج قیمتی محصولات این شرکت را بررسی کنیم باید بدانید که در رده متوسط بازار هستند . اگر شما هم دوست دارید محصولی بخرید که قیمت مناسب و کیفیت خوبی داشته باشد می توانید محصولات نظارتی این شرکت را انتخاب نمایید .

  هنگامی که می خواهید یک محصول امنیتی و حفاظتی را بخرید توجه داشته باشید که انتخاب یک برند با کیفیت عالی می تواند یکی از فاکتورهای اساسی  خرید باشد و همواره از خرید محصولاتی با برندهای ناشناخته و بی نام دوری کنید  تا دچار مشکل نشوید .

  دوربین مدار بسته Zmodo ساخت چه کشوری است ؟

  در کشور چین  دفتر مرکزی و خط تولید این شرکت(Zmodo واقع شده است . اگر میخواهید محصولات این شرکت را در ایران تهیه کنید می توانید به شرکت های فروشنده محصولات نظارتی مراجعه کنید و اقدام به خرید دوربین این شرکت نمایید.

  Leave your comment

  Please enter your name.
  Please enter comment.

  نوشته‌های تازه