نوامبر 7, 2017

دوربین مدار بستهCVI , TVI , AHD ، SHANY و نمایشگاه لاس وگاس 2015

دوربین مدار بستهCVI , TVI , AHD  ، SHANY  و نمایشگاه لاس وگاس 2015
از ۱۵ تا ۱۷ آوریل در لاس وگاس آمریکا، ISC West 2015، نمایشگاه دوربین‌ مدار بسته و سیستم‌ های حفاظتی، برگزار شد.

از جدیدترین محصولات تحت شبکه HDCVI، HDTVI، HD-SDI و AHD خود، کمپانی تایوانی شانی، که همواره جزو شرکت کنندگان ثابت این نمایشگاه بوده، رونمایی کرده و در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.
شانی قصد دارد دامنه فروش محصولات خود را با ارائه فناوری‌های این عرصه همچون، HDTVI و AHD، علاوه بر فناوری HDCVI که قبلا در قراردادی با داهوا، مجوز استفاده از این فناوری را دریافت کرده بود، گسترش دهد.

دوربین مدار بستهCVI , TVI , AHD ، SHANY و نمایشگاه لاس وگاس 2015

امکان کنترل دوربین‌ ها بوسیله کابل کواکسال از طریق DVR، طبق آخرین اخبار، تحت قابلیتی بنام CoC یا Control Over Coaxial، یکی از مهمترین فناوری‌های عرضه شده توسط SHANY می باشد، که برای کاربران فراهم شده است، بدین ترتیب دیگر کاربران به استفاده از اتصال RS485، نیازی نخواهند داشت.
در دوربین‌ های جدید شانی، تصویربرداری ارتقا یافته در محیط ‌های کم نور، قابلیت فوکوس بر روی سوژه و WDR واقعی db90، از مهمترین فناوری‌هایی است که می توان به آنها اشاره کرد.
مطابق انتظارات، علاوه بر منسوخ کردن دوربین‌ های مدار بسته آنالوگ قدیمی توسط HDCVI و AHD، که ازجمله فناوری ‌های جدید سیستم‌ های نظارت تصویری می باشند، این فناوری ها، توانسته اند بازار دوربین ‌های تحت شبکه را نیز تحت تاثیر خود قرار دهند.

شرکت داده پردازان پارسوا