درباره دوربین مدار بسته

ارتقاء مهارت ، لازمه توسعه هر کسب و کار

قبل از هر چیز لازم است چند سوال از خود بپرسیم:

  • معنی حرفه‎ایی دقیقا چیست؟
  • آیا شما طبق تعریف خودتان حرفه‎ایی هستید؟
  • اصولا چطور باید کسب‎وکار ما پیشرفت کند؟ تصویرتان از آینده شغلی خود چقدر اصولی و حرفه‎ایی است؟ چند دلیل دارید که در آن‎ها آینده‎ی خود را روشن ببینید؟
  • چه آینده‎ایی در حرفه‎مان در انتظار شماست؟ دیدتان خوشبینانه نیست؟ یا بدبینانه؟!
  • توسعه را چطور معنی میکنید؟
  • چه برنامه ایی برای توسعه مهارتهای خود دارید؟ چه برنامه‎ایی برای توسعه کسب و کار خود دارید؟ چه برنامه‎ایی برای توسعه مدیریتی خود دارید؟

دوره های تخصصی و به روز رسانی تخصص در حوزه های مربوط به تکنولوژی بخصوص در صنایع امنیتی و نیازها و شرایط امروز بسیار لازم است، طوری که نه تنها رشد و توسعه ، بلکه ماندگاری در این صنایع وابستگی مستقیمی به آموزه های فنی و همینطور مدیریتی را طلب میکند.

از وظایف دپارتمان آموزش پارسوآ الکترونیک درک نیاز امروز در کنار آینده نگری و برگزاری دوره های مورد نیاز برای توسعه تخصص و سبد محصولات و ساختار مدیریتیِ همکاران و نمایندگان شرکت و برنامه‎ریزی بستر رشد و توسعه ایشان است.

در این مسیر شرکت متعهد میشود که :

هدف اصلی از این فرایند آموزشی ، سودآوری از طریق برگزاری دوره آموزشی نیست. بلکه شناخت بهتر از فعالان صنعت و انتخاب نمایندگان خود از بین مشارکت کنندگان در فرایند توسعه سازمانی است. تامین کامل محصولات ، ارتقاء مهارت و توسعه کسب و کار نمایندگان از اهداف بنیادی و راه توسعه سازمان پارسوآست.

قول این دوره ها این است که شرکت کنندگان با توسعه و پشتکار خود به افزایش سود سالیانه تا ۳۰۰ درصد بیشتر دسترسی پیدا کنند و علاوه بر آن با تخصص و به روزرسانی های سازمان در اعتبارات ، محصولات و روش‎ها آینده حرفه‎ایی خود را در صنعت امنیت و صنایع وابسته به آن تضمین کنند.
پارسوآ الکترونیک نیز حمایت تمام و کمال خود را از این متخصصین ، در زمینه های مختلف اعتبار ، سبد محصولات ، کیفیت و تیم سازی اعلام میکند و همینطور خود را متعهد میداند با فراهم کردن زمینه های استراتژی و بازاریابی ، همکاران و نمایندگان خود را تا رسیدن به اهدافشان همراهی نماید.

 

این دوره ها مناسب چه افرادی هستند؟

آموزش در سطح کاربری: برای سازمانهایی که بخاطر گستردگی یا عدم دسترسی به متخصصین در مناطق مورد فعالیتشان ترجیح میدهند از پرسنل آموزش دیده خود جهت پشتیبانی و رفع نیاز در امور روزمره خود استفاده کنند که لازم است درخواست ایشان برای شرکت تعریف شود و بر اساس نیازشان ساعات آموزشی اختصاص داده شود.

ارتقا در سطح تخصصی: این آموزشها کاملا تخصصی‎ست و دوره ها نیز به صورت حرفه‎ایی برگزار میشوند(پایین تر به هزینه‎ها اشاره شده) طوری که در پایان دوره مشارکت کننده توانایی دریافت نمایندگی فروش، نصب و خدمات آن محصول را(درصورت درخواست و فراهم داشتن ملزومات) داشته باشد
این دوره برای همکارانی مناسب‎تر است که تمایل دارند در منطقه و حوزه خود بعنوان یک شخصیت حرفه ایی مطرح شوند و نسبت به سایرین مزایای بسیاری داشته  و به توسعه تخصص ، گسترده کردن سبد محصولات، بالابردن “دانش و مهارت”  و در نهایت افزایش بهره‎وری و رشد اقتصادی از  ” صنعت امنیت ” ، بعنوان ” تخصصی درآمد زا ” باشند.

 

 

چه دوره هایی ارائه میشود؟

دوره های پایه (برای همکاران جدید) :

۱. آموزش و کارگاه نصب و مدیریت سیستمهای مدار بسته مقدماتی (آنالوگ و تحت شبکه)

۲. آموزش و کارگاه نصب و رفع ایراد انواع گیت فروشگاهی (AM  / RF )

۳. آموزش و کارگاه نصب انواع دزدگیر اماکن و سیستمهای اعلام حریق

۴. آموزش و کارگاه نصب انواع آیفون تصویری و سیستمهای اعلام حریق

۵. آموزش و کارگاه نصب کرکره برقی

۶. آموزش و کارگاه نصب جک پارکینگی(همراه با آموزش جوشکاری)

۷. آموزش و کارگاه نصب درب اتومات شیشه‎ایی

 

دوره های پیشرفته (نمایندگان ویژه که دوره های پایه را نیز گذرانده‎اند):

۸. آموزش تخصصی خانه هوشمند و سیستمهای هوشمند سازی

۹.  آموزش تخصصی باطری خورشیدی

۱۰. آموزش برد های الکترونیکی(مهندسی معکوس)

 

دوره های  ویژه (که به دو دسته تقسیم میشوند):

۱.  دوره های تکمیلی: مربوط به آموزشهای گذرانده شده توسط همکاران که به نوعی رشد و به‎روزرسانی دانش و مهارت از تغییرات و تازه های صنعت و محصولات است .

۲. دوره های فنی و مدیریتی : این دوره‎ها از توسعه فردی تا راهبری و تیم سازی را پوشش میدهد که شرایط ویژه خود را دارد.

دوره های تخصصی و مدیریتی که تنها نمایندگان مشخصی میتوانند به این دوره ها ورود پیدا کنند تا با توانایی در شناسایی فرصتها، مهارت در عملکرد و بهرمندی از ساختار مدیریت و حرفه‎ایی‎گری، بتوانند برنامه خود و شرکت خود را در رسیدن به اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود راهبری کنند.

 

امکان مشارکت در دوره های فنی به ۳روش وجود دارد:

۱. مشارکت کننده آزاد:
همانطور که از نام این روش مشخص است هر کسی فقط با علاقمندی به تکمیل مهارت ها یا توسعه‎شغلی  و کسب مهارت های جدید یا آشنایی با مهارت های صنعت امنیت برای برنامه‎ریزی شغلی، میتواند بدون در نظر گرفتن هیچگونه آشنایی و همکاری قبلی  با سازمان پارسوآ در این دوره ها بصورت آزاد شرکت کند و هزینه دوره را نیز بصورت آزاد پرداخت کند و بعد از اتمام دوره ، چنانچه تمایل به همکاری بود، ۵۰درصد پرداختی از خرید های پیش روی ایشان کاسته خواهد شد.
شرایط زمانی، برنامه ریزی و هزینه مصوب دوره ها متفاوت است و لازم است برای انتخاب بهترین دوره با شرایط شخصی، با کارشناسان سازمان تماس گرفته و در مورد آنها با افراد مطلع مشورت کنید.

۲. مشارکت به عنوان نمایندگی:

نمایندگان و همکاران پارسوآ الکترونیک میتوانند  جهت بالا بردن رتبه نمایندگی از سازمان و یا تکمیل سبد کالای خود یا آموزش پرسنل خود، از این فرصتهای آموزشی بصورت رایگان(در شرایط توافق شده با شرکت) استفاده کنند و به توسعه‎‎فردی یا مهارت‎های سازمان خود بپردازند.

 

۳. مشارکت منطقه ایی:

در این نوع مشارکت که مخصوص نمایندگان ویژه است ، دوره ها با اساتید و بودجه مشخص تحت نظر پارسوآ ، در محل شرکت ایشان ، برای همکاران یا مشتریان ایشان برگزار میشود تا سرعت رشد مشتریان و سازمان ایشان نیز افزایش یابد . این دوره ها میتواند در تهران و یا هر شهر دیگری که نماینده درخواست کند برگزار گردد.

 

علاوه بر این دوره ها ، امکان برگزاری دوره‎های آموزش تیم فروش و مدیریت سازمانی به تیم یا مدیران برای نمایندگان ، در برنامه توسعه سازمان پارسوآ الکترونیک گنجانده شده که طبق شرایطی و با هماهنگی مدیران پارسوآ قابل اجرا می‎باشد.