شفاف سازی درباره ” صفحات مخصوص همکاران ” صنعت امنیت

چرا این روش بهترین روش اطلاع رسانی است و تعهد ما  چیست؟

در بسیاری از کشورها ، صنعت امنیت بدون شک از بزرگترین و اساسی ترین صنایع است و متخصصان این صنعت نیز در دسته بندی بالایی از نظر حقوق و درآمد قرار میگیرند که متاسفانه اجرای سیاست های بسیار غلط و عدم حمایت کافی برخی اتحادیه ها از طرح های جامع  و ساماندهی نصاب و متخصصین ، باعث آسیب های بسیار به بدنه  این صنعت و فعالان صنعت ، و همینطور عدم رضایت مصرف‎کنندگان بسیاری از انجام امور خود با افراد غیر حرفه ایی شده است.

جای تاسف بیشتریست وقتی میبینیم علاوه بر اینها، سیاست های غیر حرفه ایی و کوته بینانه بسیاری از همکاران و واردکنندگان صنعت، با قرار دادن قیمت های خرید و فروش عمده در شبکه های عمومی نظیر تلگرام و اینستاگرام ، باعث تضعیف حاشیه سود همکاران متخصص و نصابان این صنعت شده است.

سامان دادن این اوظاع کار ما نیست و از توان ما خارج است ، ما فقط میتوانیم پیرو این سیاستها نباشیم و متعهد شویم که نکاتی را رعایت کنیم تا ضمن رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمان ، مدافع و حامی منافع همکاران خود در تمام شهرهای کشور باشیم.

از نظر فنی:

این صفحات به هیچ وجه در دسترس هیچ مصرف کننده ایی قرار نخواهد گرفت.

بدین گونه که هیچ لینک مستقیم و غیر مستقیم، در هیچ سایت و هیچ پیام رسان و هیچ شبکه اجتماعی از این صفحات توسط شرکت درج نخواهد شد.
همینطور این صفحات برای هیچ موتور جستجوگری تعریف نشده و میتوان گفت این شیوه، یکی از امن ترین محیطهای ممکن برای اعلام قیمت همکاری در محصولات است.

تنها راه دسترسی به این صفحات از طریق پیامک به موبایل همکاران پارسوآ الکترونیک است ، افرادی که همکاربودنشان طی سالها فعالیت برای ما روشن شده است.

علاوه بر رعایت این نکات ، لینک های پیامک شده، پس از مدتی غیر فعال خواهند شد و پیامک های جدید با لینک های جدید فقط برای همکارانی ارسال خواهد شد که همکاری خود را در فرم همکاری اعلام کرده وهمکار بودن ایشان توسط شرکت تایید شده باشد.

همکاران شما در پارسوآ الکترونیک ، همیشه مشتاق دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات هستند.

با امید آینده ایی بهتر برای صنعت و همکاران
مسعود بختیاری