طرح تعویض دوربین مدار بسته
تعویض دوربین مداربسته فرسوده یا تعمیری شما با دوربین های نسل جدید
“قابل توجه فروشگاه ها ، کارگاه ها و کارخانه جات”

دوربین مدار بسته خود را تعویض یا تکنولوژی امنیتی خود را با حداقل چهل هزار تومان با تکنولوژی قدرتمند سونی تعویض یا به روز رسانی کنید

اگر میخواهید با تعویض دوربین های خود تکنولژی دوربین مدار بسته خود را نیز تعویض ، یا با همان تکنولوژی دوربین های خود جدید کنید کارشناسان ما مشاوران شما هستند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

طرح تعویض دوربین مداربسته در داده پردازان پارسوا

با در نظر گرفتن سرعت پیشرفت تکنولوژی و مصرفی شدن آن با توجه به این سرعت طبیعیست که برخی صنایع مربوط ، نیاز به به روز رسانی و شاید کمی خدمات فنی داشته باشد و این نیاز در صنعت امنیت به دلیل حساسیت های خاص خود هم محسوس تر است و هم تاثیر گذار تر.
کارایی و میزان بهره وری شبکه های دوربین مداربسته نیز پس از گذشت مدت زمانی به میزان قابل توجهی پایین می آید که این مسئله اهمیت خدمات پشتیبانی و نگهداری را بیشتر نمایان میکند. آیا به این مسئله توجه کرده اید که کیفیت تصویر دوربین شما نسبت به روز اول نصب چقدر افت کرده ؟ این همان کارایی مد نظر شبکه شماست که در اکثر موارد شرکتها و استفاده کنندگان از آنها غافل هستند.
شبکه های دوربین مدار بسته به مرور زمان تحت تاثیر استهلاک تجهیزات نصب شده و عوامل محیطی دچار نقص های اساسی میشوند که گاهی با یک سرویس خدمات قابل حل میباشند و گاهی نیز به تعمیر اساسی نیاز پیدا میکنند.
از آنجا که قلب تپنده نظارت و امنیت محل شما همان دوربین های مدار بسته شما میباشند بنا بر این بایستی همواره دقیق کار کنند. این تعمیرات و نگهداری همواره مستلزم صرف هزینه های زیادیست و هر چقدر عمر شبکه شما بالاتر باشد تلاش شما برای انجام این تعمیرات هزینه شما را بیشتر خواهد کرد.از نظر متخصصین عمر مفید یک شبکه مداربسته دو تا سه سال است( که برخی اوقات با استفاده از قطعات نا مناسب به 6 ماه نیز می رسد)که پس از آن شبکه نیاز به تعمیر اساسی پیدا میکند

داده پردازان پارسوآ طرح جایگزینی را برای این تعمیرات مستمر دارد که مصرف کنندگان با صرف هزینه ایی تقریبا معادل همین هزینه نگهداری و ترمیم میتوانند دوربین های مدار بسته جدیدی را جایگزین کرده ، در حقیقت عمر شبکه خود را با احیای مجدد افزایش دهند.