نوامبر 7, 2017

مواردی که باعث می شوند قیمت دوربین های مداربسته کم یا زیاد شوند

مواردی که باعث می شوند قیمت دوربین های مداربسته کم یا زیاد شوند

  1. دوربین های داخلی و خارجی باکس(INDOOR & OUTDOOR)

دوربین های مداربسته از لحاظ جایگاه نیز باعث می شوند تا قیمت در تولیدات کم یا زیاد شوند به طور عمومی دوربین هایی که در مکان های خارجی و یا در داخل محل های گذر مستقیم گردو خاک باران و رطوبت و سرما و گرما می باشند دارای محافظ پروتکشن مناسبی بوده که برای این شرایط دوربین های (IP65,66,67) با کاربردهای متنوع مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین دوربین های مداربسته باکس با پروتکشن های (IP65,66,67)از آن نوع دوربین هایی می باشند که با قیمت بالاتر برای محیط های indoor ایجاد می شوند.

  1. دوربین های باکس دید در شبINEBARED BOX CAMERA

اینگونه دوربین ها را در محیط هایی با نور بسیار کم  برای ضبط کردن تصویرها  بکار می برند که با بکارگیری LEDهایی که به دور لنز و همچنین در پایین محفظه هاوزینگ نصب می باشد قیمت این گونه از کالاها بیشتر می شود و تعداد ال ای دی های بکار رفته در این وسیله عاملی مهم برای بالا رفتن قیمت این دوربین ها می باشد.

  1. لنزهای ثابت و متغیر دوربین های باکس ETXED LENS ORVARIFOCAL LENS

دوربین های باکس دارای دو نوع لنز می باشند که ارزانترین مدل لنزها فیکس ها هستند. این لنزها برپایۀ زوایای از قبل تعیین شده مشخص می شود که هیچ گونه تغییری در زوایای آن داده نمی شود و به شکل ثابت بکار گرفته می شوند.

لنزهای متغیر و وری فوکال لنزهایی می باشند که توانایی تغییر دادن در زوایا و تنظیم کردن مجدد به شکل مکانیکی را دارندو به دلیل این کاربرد از لنز فیکس گران قیمت تر هستند.

  1. دوربین های باکس با لنزهای متغیر موتوردار MOTORIZED LENS BOX CAMERA

برخی از دوربین های باکس دارای لنزهای موتوردار می باشند که آنها را در پادگان ها و همچنین در برخی از مکان هایی که پول و یا شی ء های ریز و گران جابجا می شوند اینگونه دوربین ها مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین این نوع از دوربین ها  در مکان های مسکونی و سازمان ها خیلی به کار نمی روند.

  1. نوع مارک دوربین های باکس BRAND BOX CAMERA

معمولا برند هر دوربینی به کشور تولید کننده آن بازمیگردد که هر اندازه برند دوربین ها شناخته شده باشد قیمت دوربین ها هم بالا می رود مثلا دوربین بوش یا پاناسونیک از گرانترین دوربین های مداربسته بوده و هر اندازه برند دوربین ها معروف نباشند قیمت دوربین ها نیز کمتر می شود.