نوامبر 7, 2017

نصب دوربین مداربسته برای بانک و صرافی

نصب دوربین مداربسته برای بانک و صرافی : در اکثر مواقعه علیرغم وجود برد صدا و یا میکروفون در برخی از دوربین های مداربسته، از این میکروفون ها استفاده نمی شود. کیفیت پایین، گنگ و نامفهوم بودن صدای دریافتی و متصل بودن به بدنه دوربین مدار بسته ها، از دلایل عدم استفاده آنها می باشد. کیفیت صدای خروجی بسیار بالایی را با نصب یک میکروفون مجزای با کیفیت بالا در محلی که نیاز داریم، خواهیم داشت.

 

نصب دوربین مداربسته برای بانک و صرافی : در اکثر مواقعه علیرغم وجود برد صدا و یا میکروفون در برخی از دوربین های مداربسته، از این میکروفون ها استفاده نمی شود. کیفیت پایین، گنگ و نامفهوم بودن صدای دریافتی و متصل بودن به بدنه دوربین ها، از دلایل عدم استفاده آنها می باشد. کیفیت صدای خروجی بسیار بالایی را با نصب یک میکروفون مجزای با کیفیت بالا در محلی که نیاز داریم، خواهیم داشت.

نصب دوربین مداربسته برای بانک و صرافی

با تنظیم لنز تصویر دوربین مدار بسته می توانیم یک کاربر یا مشتری را که در فاصله 3 متری دوربین مداربسته قرار دارد شاهده نماییم ، اما صدا به خوبی از آن فاصله به گوش نمی رسد. بنابراین در نزدیکی مکان مورد نیاز میتوانیم یک میکروفون کوچک نصب نماییم.
از این رو همزمان با مشاهده یک تصویر، می توان صدا را هم در صورت وقوع حادثه و بازبینی تصاویر، شنید و در فلش مموری یا DVD ذخیره کرد.
یک سیم کواکسیال مجزا برای هر برد صدا و یا میکروفون، کشیده و به ورودی دی وی آر متصل می شود.

سیم یدک دوربین مداربسته :

شاهد تغییر دکوراسیون در اکثر بانک ها و صرافی ها در سال های اخیر هستیم که معمولا به جای روش قدیمی داکت کشی روی کار، از دیوار چوبی کاذب استفاده میگردد. از این رو تمامی سیم های روشنایی، اعلام حریق، سیستم های نوبت دهی، دوربین مداربسته، شبکه، دستگاه حضور غیاب، تلفن ها و دزدگیر از پشت دیوار های چوبی و یا از زیر سنگ فرش کف عبور داده می شود. در این شرایط اگر نیاز به افزایش دوربین مداربسته بعد از اتمام ساخت یا بازسازی احساس شود بایستی داکت کشی از روی کار نمود که در این صورت نمای شعبه زیبایی خود را از دست خواهد داد.
پس بهتر است به اندازه کافی سیم یدک در نقاطی که احساس میکنیم در آینده ممکن است نیاز به توسعه داشته باشیم، قرار دهیم.

شرکت داه پردازان پارسوا