نوامبر 1, 2017

یو پی اس مناسب دوربین مدار بسته

یو پی اس مناسب دوربین مدار بسته

یو پی اس مناسب دوربین مدار بسته : یکی از قسمت های مهم و اساسی طراحی سیستم مداربسته انتخاب نمودن یک یو پی اس است. بسیاری از افرادی که در زمینه دوربین مداربسته فعالیت می کنند در مورد سیستم های الکترونیکی برای محاسبه نمودن تجهیزات اطلاعات کافی ندارند.

در ادامه این مطلب ما سعی کردیم برای سیستم مداربسته و انتخاب دستگاه مناسب به شما کمک کنیم . اگر قصد دارید در مورد این موضوعات اطلاعات کسب کنید با ما همراه باشید .یو پی اس مناسب دوربین مدار بسته

در ادامه برای محاسبه یو پی اس فقط با 16 کانال صورت گرفته است . اگر شما از دوربین های استفاده می کنید که میزان آنها بیشتر است باید در رابطه با محاسبه یو پی اس از یک کارشناس و متخصص استفاده نمایید . در ضمن نباید فراموش نکنید که اطلاعات که در ادامه گفته شده با توجه به مقدار مصرف معمول دوربین مدار بسته با چیپ تصویر طراحی شده است به بیانی دیگر مطابق با  Cmosاست که امروزه بسیار رواج داشته است .  اگر شما از دوربینی استفاده می کنید که چیپ تصویر CCD داشته است مصرف تا میزان قابل توجهی بالا خواهد رفت .یو پی اس مناسب دوربین مدار بسته

نکته ) زمان های که محاسبه شده اند در همه ی تجهیزات در نظر گرفته شده برای مصرف های بیشتر و بالاتری هستند . 

برای کابری های متفاوت از میزان محاسبه یو پی اس زیر استفاده می شود :

دوربین

اگر 4 دوربین و دستگاه DVR و تجهیزات جانبی داشته باشید ( مثل منبع تغذیه ) ، شما به صورتی حدودی نیاز به 50 وات دارید . اگر می خواهید این توان را تامین کنید باید از یو پی اس استفاده کنید که توان 600 VAA داشته باشد .

دقت داشته باشید که یک یو پی اس 600VA با باتری 7 آمپر/ساعت این امکان را دارید تا سیستم مداربسته شما را به مدت 40 دقیقه حدودا روشن نماید . همین زمان را می توان با باتری 9آمپر/ساعت به حدود 1 ساعت رساند و اگر میخواهید زمان تغذیه سیستم  را به 1 ساعت و چهل دقیقه به صورت تقریبی ببرید باید از دو باتری 7 آمپر/ساعت استفاده کنید .یو پی اس مناسب دوربین مدار بسته

دوربین

اگر هشت دوربین و دستگاه DVR و تجهیزات جانبی داشته باشید  باید حداقل از یک یو پی اس با توان 1000VA استفاده نمایید .

برای نگه داشتن زمان روشن ماندن به یک ساعت باید یک یو پی اس 1000VA با دو باتری 7آمپر/ساعت داشته باشید . حالا اگر میخواهید زمان را به 1 ساعت و 20 دقیقه ببرید باید 2 باتری 9 امپر/ساعت داشته باشید . برای سه باتری 9 آمپر این زمان  به 2 ساعت می رسد .

16 دوربین

توجه داشته باشید که برای 16 دوربین و دستگاه DVR و تجهیزات جانبی باید حداقل از یک یو پی اس با توان 1000VA  استفاده نمایید .

اگر شما از یک یو پی اس 1000VA با دو باتری 7آمپر/ ساعت استفاده کنید میتواند تجهیزات خود  را برای 30 دقیقه روشن نگه دارید . اگر میخواهید زمان را به 40 دقیقه ببرید باید باتری را تا 2 باتری 9 امپر/ ساعت افزایش بدهید . البته این زمان در صورتی که سه باتری 9 آمپر/ ساعت باشد به 1 ساعت خواهد می رسد .