دوربین مدار بسته

پارسوا الکترونیک ارائه دهنده انواع  دوربین مدار بسته تحت شبکه ، مخفی ، فروشگاهی و رکوردر دوربین مداربسته

پکیج های آماده

مناسب برای فروشگاه ها و منازل مسکونی

دوربین مدار بسته : انواع پکیج در کیفیت ها و قیمت های متفاوت مناسب با انواع بودجه و نیاز مشتریان از ۱ تا ۳ سال گارانتی

همراه با تمام ملزومات نظیر:
دستگاه ضبط ، منبع تغذیه ، کانکتور ها ، کابل ،انتقال تصویر در بستر اینترنت، کابل کشی و نصب رایگان، (هارد در صورت نیاز به انتخاب مشتری)

این پکیج ها را میتوان پکیج های استاندارد اقتصادی نامید که نیازهای استاندارد مشتریان را تمام و کمال بر طرف میکند.

نیاز به سیستم های امنیتی و بخصوص دوربین مدار بسته امروز در فروشگاه ها، صنایع و ساختمان ها، علاوه بر یک نیاز امنیتی، یک نیاز یزرگ مدیریتی در نظر گرفته می شود که می تواند کمک های بسیاری به مدیران در تصمیمات بهتر کند.

دوربین مدار بسته ارزان
دوربین مدار بسته
پروژه های صنعتی و سازمانی
خدمات نصب
نصب تخصصی و مطمئن در سیستم های مدار بسته در انواع آنالوگ و تحت شبکه توسط نیروهای متخصص و خدمات پس از فروش 24/7
تغییرات و جابه جایی
جابه جایی تجهیزات و اتاق های مانیتور و سرور، اضافه کردن موردی تجهیزات و تعویض و مرتب کردن کابل ها و سایر خدمات مرتبط
خدمات نگهداری
تمیزکاری و رسیدگی ماهیانه، بازرسی استاندارد عیب یابی و رفع عیوب در سیستم های امنیتی و نظارتی و اتاق مانیتور
تامین
تهیه محصولات مناسب و با کیفیت و گارانتی آنها، واردات تخصصی محصولات خاص حوزه سیستم های امنیتی و دوربین مدار بسته
تعمیرات
تعمیرات تخصصی تجهیزات مرتبط با دوربین ها و سیستم های امنیتی، تعویض و رسیدگی به کانکتورها به صورت موردی یا قراردادی
طراحی و مشاوره
بررسی و اعزام تیم کارشناسی جهت روشن کردن وضعیت و طراحی یا مشاوره به تیم طراحی و اجراء، نظارت و کنترل پروژه به عنوان مشاور
آخرین مشتریان از ما چه میگویند
2000
روز خدمت
672
رضایتنامه
246
معرفی
116
خرید دوم
طراحی فنی پروژه های اجرایی ، و همینطور اجرای دقیق آنها طبق طراحی از تخصصی ترین امور مربوط به شرکتهای امنیتی به شمار میرود که از عمده اکثر شرکتها خارج است.
مشاوره ، طراحی فنی و ارائه راهکار های تخصصی به همکاران از دستاورد های بزرگ تیم فنی پارسوآ به شمار میرود.
روشنگری های صریح ، کارشناسانه و همینطور بی طرفانه به مصرفکنندگان نهایی و همینطور شرکت های همکار از وظایف تعریف شده مشاوران پارسوآ الکترونیک است که با هدف انتخابی مناسب و صرفه جویی در زمان و هزینه ها بدون به خطر انداختن کیفیت نهایی و اعتبار شرکت انجام میگیرد و به نوعی ارزشمند ترین خدمات شرکت محسوب میشود.
تلفن مشاوره رایگان ۰۲۱۶۶۷۶۲۵۵۸
هزینه نصب دوربین مدار بسته

عوامل تاثیر گذار بر هزینه نصب دوربین مدار بسته : اعتبار شرکت گارانتی کننده ، مدت گارانتی ، اعتبار مجری ، دقت در نصب ، حفظ حریم خصوصی ،پاسخگویی پس از تسویه حساب ، نوع خدمات پس از فروش ، مدت خدمات پس از فروش ، سرعت در خدمات پس از فروش همکاران ما در بخش فروش این تفاوت ها را کاملا شفاف خدمت مشتریان گرامی توضیح خواهد داد و در انتها طبق خواست مشتری قیمت ها را تنظیم و به ایشان خدمات رسانی میکنند.
این شرکت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با ارائه خدمات فوق العاده و محصولات باکیفیت و همکاران یا متخصصین سراسر کشور نیاز مشتریان خود را تمام و کمال برطرف نموده تا علاوه بر حفظ سود سازمان خود، رضایتمندی را در مشتریان به حداکثر برساند.
تجربه طولانی ما در اختیار مشتریان است تا بتوانند با هزینه های بهینه نیاز های خود را برطرف نموده و از اتلاف سرمایه مشتریان خود جلوگیری کند.
پارسوآ الکترونیک علاوه بر گارانتی کلیه محصولات ، از قوانین و روش های چک کردن محصولات قبل از ارسال برای مصرف کنندگان نیز پیروی میکند تا اتلاف زمان را برای متخصصین و همکاران به حداقل رسانده و رضایتمندی مشتریان را نیز تامین نماید .
ارائه خدمات کم نظیر در صنعت امنیت از اهداف و افتخارات همیشگی پارسوا الکترونیک است .
گسترش با کیفیت خدمات و محصولات در کنار پوشش سراسری شهر های ایران از اهداف پارسوآ الکترونیک است و در این راستا با همکاران متخصص و پویا در زمینه سیستم های امنیتی به تعاملی صادقانه می پردازد
همکاری در عاملیت فروش و خدمات نصب و پشتیبانی و نیز اعطای نمایندگی انحصاری در مناطق مشخص شده جغرافیایی و همچنین یاوری همکاران در پروژه های اجرایی ، در برنامه های توسعه خدمات پارسوا جایگاه ویژه ایی دارد.
پارسوا الکترونیک برای بالا بردن سطح اطلاعات و ساختار کاربردی افراد علاقمند به این صنعت امنیت دوره های آموزشی دوربین مدار بسته به دو سرشاخه کلی تقسیم میشود : فروش موفق که شامل دوره های: بازاریابی فروش و نصب دوربین مدار بسته (8 ساعت کارگاه آموزشی) مذاکرات و قرارداد های سازمانی تامین اجرا و نگهداری دوربین مدار بسته (12 ساعت 3 جلسه) تشکیل سازمان فروش موفق (16 ساعت 4 جلسه) دورهای تخصصی نصب که شامل: دوره سطح مقدماتی : شناخت اولیه این صنعت، دوربین مدار بسته و تجهیزات (5ساعت) دوره سطح مـتوسط : آموزش مشاوره طراحی و اجرای دوربین مدار بسته آنالوگ دوره سطح پیشرفته : آموزش عیب یابی و اجرای دوربین مدار بسته تحت شبکه اطلاع از شروع دوره های جدید (دوره چهارم) : شماره ۰۲۱۶۶۷۶۲۵۵۸ و شماره گیری عدد ۵